SZLACHETNA PACZKA organizuje akcje charytatywne w całej Polsce, podczas których zapewniana jest pomoc ubogim rodzinom..

Wolontariusze poszukiwani w Łukowie!

W całej Polsce ruszyła rekrutacja SuperW, czyli wolontariuszy Szlachetnej Paczki i Akademii Przyszłości.W tym roku w całej Polsce trwają poszukiwania aż 13 500 wolontariuszy, którzy zorganizują mądrą pomoc dla najbardziej potrzebujących rodzin i dzieci.

W Łukowie również szukają chętnych do zaangażowania!

Zgłaszać się można do końca września przez stronę www.superw.pl lub szlachetnapaczka.pl.

Szlachetna Paczka i Akademia Przyszłości to dwa ogólnopolskie programy społeczne organizowanych przez Stowarzyszenie "Wiosna", które od 2001 r. pomagają ludziom wydobywać to, co w nich najpiękniejsze.

Kim jest SuperW?

W Szlachetnej Paczce SuperW, czyli wolontariusz, dociera do rodzin, które znalazły się w trudnej sytuacji. Poprzez spotkania z rodziną określa, jaki rodzaj pomocy będzie dla nich mądrą pomocą, dającą impuls do zmiany. Następnie łączą potrzebujących z darczyńcami. Aż 79% SuperW Paczki uważa, że udział w programie to najważniejsze wydarzenie w ich życiu.

Bez SuperW nie ma Paczki

Ilość zaangażowanych wolontariuszy przekłada się na to, ilu potrzebującym rodzinom i dzieciom będziemy mogli pomóc w nadchodzącej edycji.

W ubiegłorocznej edycji dzięki pracy wolontariuszy Szlachetnej Paczki w całej Polsce pomoc otrzymało blisko 19 tysięcy rodzin.

Dlaczego warto?

Angażując się w wolontariat w Paczce i Akademii pomagasz innym, ale również rozwijasz siebie! Zdobywając cenione na rynku pracy doświadczenie, nabywając kompetencje społeczno-biznesowe i umiejętności komunikacyjne stajesz się atrakcyjnym kandydatem dla każdego pracodawcy. Akademia to dobrze zorganizowany, skuteczny wolontariat. W Szlachetnej Paczce i Akademii Przyszłości spotkasz osoby o podobnych wartościach, które chcą mieć wpływ na otoczenie. Wspólnie zaangażujecie się, przeżyjecie wzruszające spotkania z potrzebującymi i sprawicie, że ich świat będzie piękniejszy.

Zdobądź cenione na rynku pracy umiejetności i miej wpływ na naszą lokalną społeczność. Wejdź na www.superw.pl i dołącz do naszej drużyny!

Kandydaci mogą się zgałaszać do końca września. Nie warto zwlekać – kolejność zgłoszeń ma znaczenie.

Szlachetna Paczka to program, w którym docieramy do osób i rodzin żyjących w trudnej, niezawinionej sytuacji. Trudna sytuacja to nie tylko „ubóstwo" materialne, lecz także wykluczenie społeczne, brak dostępu do specjalistycznej pomocy, brak odpowiedniej edukacji.Ogłoszenia

Jałówki

Sprzedam jałówki wysokocielne ,mleczne ,piękne...

wykonam remont

witam,wykonam remonty mieszkań włącznie z...

kierowca C+E

Zatrudnimy Kierowców C+E na kraj i międzynarodówkę....

kawalerka do wynajęcia 25.50 mkw

Do wynajęcia kawalerka, zlokalizowana przy ul. dr....

Działka rolna 2,5 ha Nurzyna k/Łukowa

Na sprzedaż ok. 2,5 ha działka rolna we wsi Nurzyna...

skup zboża, kukrydzy, łubinu, grochu

Kupie zboża paszowe i konsumpcyjne, pszenicę,...