SZLACHETNA PACZKA organizuje akcje charytatywne w całej Polsce, podczas których zapewniana jest pomoc ubogim rodzinom..

Wolontariusze poszukiwani w Łukowie!

W całej Polsce ruszyła rekrutacja SuperW, czyli wolontariuszy Szlachetnej Paczki i Akademii Przyszłości.W tym roku w całej Polsce trwają poszukiwania aż 13 500 wolontariuszy, którzy zorganizują mądrą pomoc dla najbardziej potrzebujących rodzin i dzieci.

W Łukowie również szukają chętnych do zaangażowania!

Zgłaszać się można do końca września przez stronę www.superw.pl lub szlachetnapaczka.pl.

Szlachetna Paczka i Akademia Przyszłości to dwa ogólnopolskie programy społeczne organizowanych przez Stowarzyszenie "Wiosna", które od 2001 r. pomagają ludziom wydobywać to, co w nich najpiękniejsze.

Kim jest SuperW?

W Szlachetnej Paczce SuperW, czyli wolontariusz, dociera do rodzin, które znalazły się w trudnej sytuacji. Poprzez spotkania z rodziną określa, jaki rodzaj pomocy będzie dla nich mądrą pomocą, dającą impuls do zmiany. Następnie łączą potrzebujących z darczyńcami. Aż 79% SuperW Paczki uważa, że udział w programie to najważniejsze wydarzenie w ich życiu.

Bez SuperW nie ma Paczki

Ilość zaangażowanych wolontariuszy przekłada się na to, ilu potrzebującym rodzinom i dzieciom będziemy mogli pomóc w nadchodzącej edycji.

W ubiegłorocznej edycji dzięki pracy wolontariuszy Szlachetnej Paczki w całej Polsce pomoc otrzymało blisko 19 tysięcy rodzin.

Dlaczego warto?

Angażując się w wolontariat w Paczce i Akademii pomagasz innym, ale również rozwijasz siebie! Zdobywając cenione na rynku pracy doświadczenie, nabywając kompetencje społeczno-biznesowe i umiejętności komunikacyjne stajesz się atrakcyjnym kandydatem dla każdego pracodawcy. Akademia to dobrze zorganizowany, skuteczny wolontariat. W Szlachetnej Paczce i Akademii Przyszłości spotkasz osoby o podobnych wartościach, które chcą mieć wpływ na otoczenie. Wspólnie zaangażujecie się, przeżyjecie wzruszające spotkania z potrzebującymi i sprawicie, że ich świat będzie piękniejszy.

Zdobądź cenione na rynku pracy umiejetności i miej wpływ na naszą lokalną społeczność. Wejdź na www.superw.pl i dołącz do naszej drużyny!

Kandydaci mogą się zgałaszać do końca września. Nie warto zwlekać – kolejność zgłoszeń ma znaczenie.

Szlachetna Paczka to program, w którym docieramy do osób i rodzin żyjących w trudnej, niezawinionej sytuacji. Trudna sytuacja to nie tylko „ubóstwo" materialne, lecz także wykluczenie społeczne, brak dostępu do specjalistycznej pomocy, brak odpowiedniej edukacji.Ogłoszenia

Kupię MZ ETZ 251 / Jawa TS 350

Kupię MZ ETZ 251 lub Jawe TS 350 w stanie nadającym...

Owczarki Niemieckie Szczenieta

Szczenięta gotowe do odbioru. Polecam piękne...

Kierowca kat. B+E

Poszukuje pracy jako kierowca kat.B lub kierowca...

Pracownicy z Ukrainy, Białorusi...

Agencja pracy Alliance Group posiada dużą ilość...

Elektryk

Usługi elektryczne. Łuków i okolice.

Sprzedam meble kuchenne

Witam, Mam do sprzedania meble kuchenne w bardzo...