Nasz Karol w programie "Rolnik szuka żony"

POWIAT ŁUKOWSKI: W niedzielny wieczór mieszkańcy Pieniek (gm. Serokomla) dzwonią do siebie, że już za chwilę zaczyna się "Rolnik szuka żony" w TVP1. To dlatego, że Karol Raczyński, ich sąsiad, szuka tam swojej drugiej połowy.- Która za niego wyjdzie, to będzie miała dobrze. Ale musi być pracowita dziewczyna – mówi 85-letnia pani Natalia, sąsiadka Karola. 

Nie przegapić "Rolnika"

W niedzielny wieczór przed telewizorami jest cała wieś. Trzeba wszystko rzucać i włączać telewizor. Karol Raczyński, ich sąsiad, za chwilę pojawi się na ekranach telewizorów.

33-latek wyznał w programie, że nie zdarzyło się mu tak naprawdę zakochać i nie spotkał jeszcze właściwej osoby. Ma nadzieję, że program pozwoli mu to zmienić. Poszukuje kobiety ambitnej, spokojnej i otwartej na świat. Osoby rodzinnej, choć niepozbawionej nutki szaleństwa - takiej, która bez reszty podbije jego kawalerskie serce. Dobrze by było też, gdyby była trochę niższą od niego, szczupłą brunetką. 

Wzorowy uczeń

Karol od urodzenia mieszka w Pieńkach, gdzie jeszcze jego dziadek rozwinął duże gospodarstwo. Teraz gospodarują na nim Karol i jego rodzice: Teresa i Grzegorz. Oprócz hodowli bydła, sieją zboża, kukurydzę, soję, uprawiają także truskawki i maliny.

Karol uczył się w Szkole Podstawowej w Pieńkach - dziś już zlikwidowanej, Liceum Ogólnokształcącym w Adamowie i studiował ogrodnictwo w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. 

- Był wzorowym uczniem, bardzo lubił rośliny już w szkole podstawowej. Trzymam kciuki, niech mu się wiedzie - mówi Krystyna Kowalczyk, dawna dyrektor szkoły w Pieńkach.

Pani Marianna Pycka uczyła młodego rolnika w klasach I-III na początku lat 90. 

- Uczył się dobrze, był grzeczny, pilny, zdolny. Nie sprawiał żadnych kłopotów, na bieżąco był przygotowany. Jego klasa była niewielka, liczyła około 10 osób, małe klasy były łączone. Życzę mu powodzenia, oglądałam program i będę oglądała kolejne odcinki - mówi nauczycielka.

 (…)

Najnowszy numer Wspólnoty już w Twoim punkcie sprzedaży.Ogłoszenia

Odkupienie kredytu między poważnymi...

Odkupienie kredytu między poważnymi osobami Mam do...

SPEDYTOR

Firma transportowa z Łukowa zatrudni spedytora. Do...

Spotkanie

Poznam dziewczynę do dyskretnych spotkań, wiek 18...

Koszty Dam/ Odstąpię Koszty VAT

Koszty Dam/Odstąpię Koszty VAT Zmniejsz Swój...

oddam meble antyczne - nieaktualne

ogłoszenie nieaktualne

Kierowca kat.D busik 18 osób

Szukamy kierowcy z kat D. z Łukowa, Stoczka...