Policja. Fotograf: KWP w Lublinie

Kradzieże i kontrabanda w powiecie łukowskim. Z kroniki policyjnej

Kradzieże, posiadanie narkotyków, pożar - interwencje łukowskich policjantów od 5 do 11 marca.Narkotyki u 15-latka i 21-latka

We wtorek, 6 marca w Łukowie na ul. Przemysłowej policjanci znaleźli haszysz u 21-letniego łukowianina. W sobotę, 10 marca w Adamowie policjanci znaleźli marihuanę u 15-latka z tej miejscowości.

Zapalił się ciągnik

We wtorek, 6 marca w Wilczyskach zaistniał pożar ciągnika rolniczego, w wyniku którego spaleniu uległy elementy jego wyposażenia i nadwozia. Wartość strat określono na kwotę 60 tys. zł.

Kradzieże damskich portfeli w Łukowie

W środę, 7 marca w Łukowie na ul. Kwiatkowskiego nieznany sprawca skradł damski portfel z dokumentami. W czwartek, 8 marca w Łukowie na ul. Prusa nieznany sprawca skradł damski portfel z pieniędzmi, dokumentami i kartą do bankomatu.

Kontrabanda u 63-latka

W piątek, 9 marca w Łukowie na ul. Kanałowej, łukowscy policjanci zabezpieczyli u 63-latka ponad 750 paczek papierosów różnych marek bez polskich znaków skarbowych akcyzy. Uszczuplenie należności Skarbu Państwa z tytułu niezapłaconego podatku akcyzowego wyniosło blisko 13 tys. zł.

Pijani kierowcy na drogach

W okresie od 5 do 11 marca policjanci zatrzymali 8 nietrzeźwych kierujących pojazdami.