W Dzień Dziecka weź udział w grze miejskiej

Stowarzyszenie Alternatywa dla Łukowa, Muzeum Regionalne zapraszają łukowian do udziału w grze miejskiej.


 Stowarzyszenie Alternatywa dla Łukowa zaprasza wszystkich chętnych do udziału w I edycji Gry Miejskiej "Przez Łuków śladami historii", która odbędzie się w Dzień Dziecka - 1 czerwca. Organizatorzy czekają na zgłoszenia drużyn 3-5 osobowych, których celem będzie wspólnie odkrywanie związanych z historią miasta miejsc Łukowa. Gra będzie polegała na odkryciu siedmiu ukrytych uprzednio w zagadkach miejsc naszego miasta. Dla zwycięzców przewidziane są nagrody, puchary oraz dyplomy. Początek imprezy planowany jest na godz. 10 na Placu Solidarności i Wolności, a jej finał w godzinach 14-15 w Muzeum Regionalnym w Łukowie - 1 czerwca.
 
Udział w edukacyjnej zabawie jest całkowicie darmowy i dobrowolny. Wydarzenie współorganizuje z nami Muzeum Regionalne w Łukowie, które udostępnia swój teren na finał, rozdanie nagród i wspólny piknik.
 
- Jesteśmy przekonani, że nasza inicjatywa będzie ciekawą formą edukacji i rekreacji, która uzupełni wiedzę o naszym mieście. Co istotne - w Grze Miejskiej mogą wziąć udział osoby w różnym wieku, młodzież szkolna oraz dorośli mieszkańcy Łukowa. Nasza zabawa może być doskonałą formą spędzenia czasu przez rodziny, które szczególnie zapraszamy - mówi Piotr Płudowski, prezes stowarzyszenia.
 


Wszyscy chętni mogą dokonywać zgłoszeń za pomocą: maila (alternatywadlalukowa@gmail.com), mediów społecznościowych, bądź bezpośrednio u członków stowarzyszenia.

Aby być na bieżąco śledźcie Państwo stronę internetową stowarzyszenia: www.alternatywadlalukowa.pl i fanpage na facebook.com
 


Ogłoszenia

Zatrudnię zbrojarzy

Zatrudnię zbrojarzy Praca na terenie Warszawy Stawka...

Zatrudnię pracowników do mycia kurników

Zatrudnimy do mycia budynków inwentarskich mężczyzn...

wynajmę mieszkanie ( kawalerka) 25,5 mkw

Do wynajęcia kawalerka, zlokalizowana przy ul. dr....

Kredyt na 500+

Kredyt na świadczenia z MOPSu i GOPSu oraz 500+...

Sprzedam aronię

Sprzedam aronie, ręcznie rwaną na zamówienie.

Opel Meriva 2005 r. 145 tys.km. 1,6...

W stanie idealnym -1,6 benzyna .Przebieg 145...

{**}