Szedł środkiem jezdni z narkotykami

Kilkadziesiąt gramów haszyszu i marihuanę miał 29-latek, którego zatrzymali łukowscy policjanci. Ubrany w ciemną odzież młodzieniec idąc środkiem jezdni zatrzymywał jadące drogą pojazdy. Widząc jadący radiowóz rzucił się do ucieczki, jednak po chwili został zatrzymany. Wkrótce mężczyzna usłyszy zarzuty, a prowadzący postępowanie sprawdzą, skąd miał narkotyki i dla kogo były przeznaczone.Wczoraj wieczorem policjanci z łukowskiej patrolówki zostali powiadomieni o mężczyźnie idącym środkiem ulicy Warszawskiej. Ze zgłoszenia wynikało, że ubrany w ciemną odzież pieszy, zatrzymując jadące drogą pojazdy stwarza zagrożenie dla siebie i innych uczestników ruchu.
Mundurowi którzy pojechali we wskazane miejsce zauważyli, że „idący chwiejnym krokiem” opisywany mężczyzna na widok radiowozu rzucił się do ucieczki. Po kilkunastu metrach pościgu mundurowi zatrzymali znanego im 29-letniego łukowianina. Był pobudzony, wyrywał się policjantom, trudno było nawiązać z nim logiczny kontakt.

Policjanci przeszukali zatrzymanego, w jego saszetce znaleźli prawie 300 złotych, niewielką wagę, a także brązowo-brunatno substancję i woreczek z suszem. Po badaniach testowych okazało się, że było to kilkadziesiąt gramów haszyszu i marihuana. Mundurowi zabezpieczyli od 29-latka substancje narkotyczne i zatrzymali go w policyjnym areszcie.

Wkrótce mężczyzna usłyszy zarzuty, a prowadzący postępowanie ustalą, skąd miał narkotyki i dla kogo były przeznaczone.