Bez uprawnień i po alkoholu wiózł dziecko skuterem. Fotograf: KMP w Białej Podlaskiej

Bez uprawnień i po alkoholu wiózł dziecko skuterem

Skrajną nieodpowiedzialnością wykazał się mieszkaniec gminy Międzyrzec Podlaski. Mężczyzna przewoził syna skuterem niedopuszczonym do ruchu. Na dodatek nie posiadał uprawnień do kierowania jednośladem i był pod wpływem alkoholu. Przejażdżka skończyła się wywróceniem pojazdu i złamaniem nogi u dziecka. Wczoraj przed godziną 15:00 dyżurny międzyrzeckiego komisariatu przyjął zgłoszenie o wypadku motocyklisty w miejscowości Rudniki.

Przybyli na miejsce policjanci zastali załogę pogotowia ratunkowego udzielającą pomocy 10-latkowi, który miał złamaną nogę. Mundurowym udało się ustalić, że ojciec chłopca zabrał go na przejażdżkę motocyklem po polnych drogach. 35-latek z gminy Międzyrzec Podlaski był na tyle lekkomyślny, że przewoził syna skuterem niedopuszczonym do ruchu oraz nie posiadając uprawnień do kierowania jednośladem. Co gorsze okazało się, że przewożąc syna znajdował się pod wpływem alkoholu. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że ma on prawie pół promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

W trakcie przejażdżki mężczyzna stracił panowanie nad motocyklem i przewrócił się. Lekkomyślnemu rodzicowi nic się nie stało. Jego 10-letni syn miał mniej szczęścia. Ze złamaniem lewej nogi został przewieziony do szpitala w Siedlcach. 

Mężczyzna odpowie za spowodowanie wypadku drogowego i kierowanie motocyklem bez uprawnień oraz w stanie po użyciu alkoholu. 

Bez uprawnień i po alkoholu wiózł dziecko skuterem

Bez uprawnień i po alkoholu wiózł dziecko skuterem. Fotograf: KMP w Białej PodlaskiejOgłoszenia

Działka 1298 m2 Międzyrzec na sprzedaż.

Działka do zabudowy przy ul. Warszawskiej 52 ( wjazd...

Zatrudnię pracowników do mycia kurników

Zatrudnimy do mycia budynków inwentarskich mężczyzn...

szukam moze ty masz

moze masz nie poczebną odzież i podarujesz mi...

szukam moze ty masz

moze masz nie poczebną odzież i podarujesz mi...

Serwis RTV - Al. Tysiąclecia 35

Oferujemy naprawy warsztatowe i domowe w zakresie...

Skup zboża paszowego i konsumpcyjnego...

Skup zboża paszowego i konsumpcyjnego pszenicy...

{**}