VIII Ogólnopolski Turniej im. Arkadiusza Gołasia w piłce siatkowej

Tydzień przed pierwszym turniejem o mistrzostwo województwa młodzików gracze Zbigniewa Bernata wzięli udział w VIII Ogólnopolskim Turnieju im. Arkadiusza Gołasia w piłce siatkowej. W stawce ośmiu ekip znalazła się Międzyrzecka Trójka. Pierwszego dnia międzyrzeczanie ulegli Sparcie I Voleyball Kraków oraz Dwójce Stalowa Wola. Oba spotkania zakończyły się porażkami po tie-breakach. Trzecie starcie to już zwycięstwo 2:1 nad TPS-em Lublin. Uzyskane wyniki pozwoliły naszym walczyć o miejsca 5-8. Zarówno mecze z ULKS-em Chobrzany oraz Spartą II Voleyball Kraków potoczyły się po myśli naszych zawodników. Szymon Gruszczyński i spółka wygrali 2:0 i wywalczyli piątą lokatę.

Bardzo niewiele zabrakło do walki o medale. Triumfowała Resovia Rzeszów przed Spartą, TPS-em oraz MKS-em Kraśnik. Jak na pierwszy turniej nie było źle. Większość ekip było w naszym zasięgu - mówi Zbigniew Bernat, trener Międzyrzeckiej Trójki.

Nasi gracze w nagrodę otrzymali pamiątkowe koszulki.

Skład młodzików: Daniel Kieruczenko, Szymon Gruszczyński, Szymon Żuk, Kajetan Trebnio, Jakub Wieczorek, Jan Lecyk, Piotr Małachwiejczyk, Michał KalinowskiOgłoszenia

Działka inwestycyjno-budowlana

Sprzedam działkę inwestycyjną (pasek ziemi o...

Działki budowlane

Mam do sprzedania 6 działek budowlanych w Tuliłowie...

+91-7740834666 Voodoo Spell...

+91-7740834666 Voodoo Spell Specialist haryana...

Diwali offer ((2018)) +91-9694102888...

Diwali offer ((2018)) +91-9694102888 Positive black...

skup zboża, kukrydzy, łubinu, grochu

Kupie zboża paszowe i konsumpcyjne, pszenicę,...

praca w sklepie

Firma szuka kandydatów do pracy na stanowisko...