VIII Ogólnopolski Turniej im. Arkadiusza Gołasia w piłce siatkowej

Tydzień przed pierwszym turniejem o mistrzostwo województwa młodzików gracze Zbigniewa Bernata wzięli udział w VIII Ogólnopolskim Turnieju im. Arkadiusza Gołasia w piłce siatkowej. W stawce ośmiu ekip znalazła się Międzyrzecka Trójka. Pierwszego dnia międzyrzeczanie ulegli Sparcie I Voleyball Kraków oraz Dwójce Stalowa Wola. Oba spotkania zakończyły się porażkami po tie-breakach. Trzecie starcie to już zwycięstwo 2:1 nad TPS-em Lublin. Uzyskane wyniki pozwoliły naszym walczyć o miejsca 5-8. Zarówno mecze z ULKS-em Chobrzany oraz Spartą II Voleyball Kraków potoczyły się po myśli naszych zawodników. Szymon Gruszczyński i spółka wygrali 2:0 i wywalczyli piątą lokatę.

Bardzo niewiele zabrakło do walki o medale. Triumfowała Resovia Rzeszów przed Spartą, TPS-em oraz MKS-em Kraśnik. Jak na pierwszy turniej nie było źle. Większość ekip było w naszym zasięgu - mówi Zbigniew Bernat, trener Międzyrzeckiej Trójki.

Nasi gracze w nagrodę otrzymali pamiątkowe koszulki.

Skład młodzików: Daniel Kieruczenko, Szymon Gruszczyński, Szymon Żuk, Kajetan Trebnio, Jakub Wieczorek, Jan Lecyk, Piotr Małachwiejczyk, Michał KalinowskiOgłoszenia

Działka 1298 m2 Międzyrzec na sprzedaż.

Działka do zabudowy przy ul. Warszawskiej 52 ( wjazd...

Zatrudnię pracowników do mycia kurników

Zatrudnimy do mycia budynków inwentarskich mężczyzn...

szukam moze ty masz

moze masz nie poczebną odzież i podarujesz mi...

szukam moze ty masz

moze masz nie poczebną odzież i podarujesz mi...

Serwis RTV - Al. Tysiąclecia 35

Oferujemy naprawy warsztatowe i domowe w zakresie...

Skup zboża paszowego i konsumpcyjnego...

Skup zboża paszowego i konsumpcyjnego pszenicy...

{**}