VIII Ogólnopolski Turniej im. Arkadiusza Gołasia w piłce siatkowej

Tydzień przed pierwszym turniejem o mistrzostwo województwa młodzików gracze Zbigniewa Bernata wzięli udział w VIII Ogólnopolskim Turnieju im. Arkadiusza Gołasia w piłce siatkowej. W stawce ośmiu ekip znalazła się Międzyrzecka Trójka. Pierwszego dnia międzyrzeczanie ulegli Sparcie I Voleyball Kraków oraz Dwójce Stalowa Wola. Oba spotkania zakończyły się porażkami po tie-breakach. Trzecie starcie to już zwycięstwo 2:1 nad TPS-em Lublin. Uzyskane wyniki pozwoliły naszym walczyć o miejsca 5-8. Zarówno mecze z ULKS-em Chobrzany oraz Spartą II Voleyball Kraków potoczyły się po myśli naszych zawodników. Szymon Gruszczyński i spółka wygrali 2:0 i wywalczyli piątą lokatę.

Bardzo niewiele zabrakło do walki o medale. Triumfowała Resovia Rzeszów przed Spartą, TPS-em oraz MKS-em Kraśnik. Jak na pierwszy turniej nie było źle. Większość ekip było w naszym zasięgu - mówi Zbigniew Bernat, trener Międzyrzeckiej Trójki.

Nasi gracze w nagrodę otrzymali pamiątkowe koszulki.

Skład młodzików: Daniel Kieruczenko, Szymon Gruszczyński, Szymon Żuk, Kajetan Trebnio, Jakub Wieczorek, Jan Lecyk, Piotr Małachwiejczyk, Michał KalinowskiOgłoszenia

Zatrudnimy pracowników fizycznych do...

Praca od zaraz. Atrakcyjne zarobki. Możliwa umowa o...

Zatrudnimy pracowników fizycznych do...

Praca od zaraz. Atrakcyjne zarobki. Możliwa umowa o...

Poznam

Poznam Panią do miłych spotkań, pani miła oraz zadbana

ZATRUDNIMY SPRZĄTACZKĘ

Gminna Spółdzielnia "SCh" w Międzyrzecu Podl...

Złóż wniosek o 4 godziny zatwierdzenia

Zapewniamy pożyczki osobiste na konsolidację...

srzedam

duży gar aluminiowy,duża aluminiowa patelnia stan...