Gracze Krzny wygrali piąty mecz w sezonie i nadal przewodzą stawce.

Strzelanie w końcówce

Krzna nie przestaje zadziwiać. Zespół Grzegorza Brojka wygrał piąty mecz i ma trzy punkty przewagi nad GLKS-em Roskosz-Grabanów.
Zespół z Rzeczycy po pół godzinie mógł prowadzić. Sędzia podyktował rzut karny za faul na Kamilu Kaczanowskim. "Wapna" nie wykorzystał Karol Lecyk. Pomocnik gospodarzy zrehabilitował się w 80 minucie, kiedy to głową dał prowadzenie zespołowi. Kropkę nad "i" postawił Szymon Lewczuk, celnie strzelając z 23 metrów. Miejscowi mieli poprzeczkę po strzale głową Przemysława Hawryluka.

- Zagraliśmy dobry mecz. Goście nie mieli zbyt wiele do powiedzenia, chociaż zagraliśmy w niepełnym składzie. Przed nami dużo trudniejsze zadanie. Jedziemy do Piszczaca. Wprawdzie w pierwszej rundzie wygraliśmy z nimi 6:3, ale dużym plusem dla nas był fakt, iż kilku graczy Lutnii po pierwszej połowie wsiadło w auta i pojechali na mecz w Klasie Okręgowej. Zapewne będą wzmocnieni doświadczonymi zawodnikami, ale postaramy się przedłużyć dobrą passę - mówi opiekun Krzny.

 

ramka

Krzna Rzeczyca - LZS Sielczyk 2:0 (0:0)

Bramki: Lecyk 81`, Lewczuk 90`.

Krzna: Paweł Woliński - Grzegorz Szostkiewicz (71` Konrad Zakrzewski), Przemysław Hawryluk, Grzegorz Woliński (10` Daniel Krzymowski), Szymon Lewczuk, Karol Lecyk, Arkadiusz Rostek, Mariusz Małaszuk (46` Krzysztof Krzymowski), Dominik Zalewski (87` Kamil Szostkiewicz), Kamil KaczanowskiOgłoszenia

Zatrudnimy pracowników fizycznych do...

Praca od zaraz. Atrakcyjne zarobki. Możliwa umowa o...

Zatrudnimy pracowników fizycznych do...

Praca od zaraz. Atrakcyjne zarobki. Możliwa umowa o...

Poznam

Poznam Panią do miłych spotkań, pani miła oraz zadbana

ZATRUDNIMY SPRZĄTACZKĘ

Gminna Spółdzielnia "SCh" w Międzyrzecu Podl...

Złóż wniosek o 4 godziny zatwierdzenia

Zapewniamy pożyczki osobiste na konsolidację...

srzedam

duży gar aluminiowy,duża aluminiowa patelnia stan...