Huragan Międzyrzec Podlaski - AZS UWM Olsztyn. Fot. Adam Mikołajczuk.

Sezon zakończony przegraną? (galeria)

Siatkarze Huraganu nie kryli rozgoryczenia po ostatnim meczu rundy zasadniczej przed własną publicznością. Gracze Łukasza Wasąga przegrali z AZS-em UWM Olsztyn i na kolejkę przed końcem są poza pierwszą ósemką, która powalczy w play-offach.Po raz pierwszy

Jeszcze kilka tygodni wydawało się, że międzyrzeczanie są bardzo blisko walki o pierwszą czwórkę tabeli. 17 stycznia pokonali 3:1 Czołg AZS Warszawa i bramy raju były otwarte. Nic z tego nie wyszło. Pięć porażek z rzędu przekreśliły szansę na górną część stawki. Po porażce u siebie z olsztynianami gracze Wasąga po raz pierwszy w sezonie znaleźli się poza grupą ekip, które zmierzą się w play-offach.

Kupa w majtkach

- Uważam, że nie wytrzymaliśmy tego meczu w głowach. Brzydko mówiąc, mieliśmy dużą kupę w majtkach. Nasza gra wyglądała fatalnie. Wprawdzie wygraliśmy pierwszego seta, ale to rywale popełnili jeszcze więcej błędów niż moi gracze. W kolejnych odsłonach było odwrotnie. Mecz stał na bardzo niskim poziomie. Ciężko było oglądać spotkanie - mówi szkoleniowiec.

Przepraszamy

Wasąg chciał za pośrednictwem Wspólnoty przeprosić kibiców, którzy pojawili się w hali.

- Nie pozostało nam nic innego. Mogło być inaczej, bo w drugiej partii prowadziliśmy 19:16, 21:18 i nie umieliśmy wygrać. Byliśmy łapani na pojedynczym lub podwójnym bloku co świadczy, że po prostu baliśmy się. Stawka nas przerosła - dodaje.

Wszystko w ich rękach

Przed Huraganem ostatni mecz w rundzie zasadniczej.

- Mamy dwa tygodnie przerwy. Porozmawiamy dosadnie, po męsku i pojedziemy do Warszawy po wygraną. Jeśli zwyciężymy za trzy punkty, bez oglądania się na rywali, zajmiemy miejsce w pierwszej ósemce, o co nam chodzi od początku sezonu. Nie widzę innej opcji.


Huragan Międzyrzec Podlaski - AZS UWM Olsztyn 1:3 (25:23, 27:29, 12:25, 18:25)

Huragan: Nowacki, Brzostek, Ostapowicz, Łęgowski, Robert, Jankowski, Kołodziej (libero), Michał Bielecki (libero) oraz Sobieszczak, Malczewski, Matraszek, Maciej Bielecki, Kasjaniuk.


Galeria zdjęć:Ogłoszenia

Zatrudnimy pracowników fizycznych do...

Praca od zaraz. Atrakcyjne zarobki. Możliwa umowa o...

Zatrudnimy pracowników fizycznych do...

Praca od zaraz. Atrakcyjne zarobki. Możliwa umowa o...

Poznam

Poznam Panią do miłych spotkań, pani miła oraz zadbana

ZATRUDNIMY SPRZĄTACZKĘ

Gminna Spółdzielnia "SCh" w Międzyrzecu Podl...

Złóż wniosek o 4 godziny zatwierdzenia

Zapewniamy pożyczki osobiste na konsolidację...

srzedam

duży gar aluminiowy,duża aluminiowa patelnia stan...