Z Międzyrzeca na Legię (FOTOGALERIA)

50-osobowa grupa dzieci, rodziców i młodzieży z Międzyrzeca Podlaskiego obejrzała na żywo mecz Legii Warszawa z Piastem Gliwice (0:1).
- Była to szybka i spontaniczna akcja. Korzystając z przerwy w rozgrywkach ligowych moi juniorzy z Huraganu rzucili hasło, byśmy pojechali na jakiś mecz do stolicy. Lubię takie akcje, więc szybko z pomysłu przeszliśmy do rywalizacji - mówi Kamil Korniluk. Szkoleniowiec z Międzyrzeca Podlaskiego zgromadził pokaźną ilość osób. Do autokaru wsiedli rodzice i dzieci z UKS-u Dwójki oraz juniorzy z Huraganu. - Dla tych drugich był to kolejny taki wyjazd, zaś moi żacy z UKS-u po raz pierwszy mieli okazję być na meczu Ekstraklasy i z wysokości trybun oglądać spotkanie najwyższej klasy rozgrywkowej w naszym kraju. Jak mówili, było to niesamowite przeżycie, które na pewno zapamiętają na bardzo długo. Dodatkowo, prezes UKS-u Marcin Kieruczenko wręczył każdemu dziecku szalik Legii Warszawa - dodaje popularny "Igor".

 

Jak przyznaje, to nie ostatni wyjazd na mecz Ekstraklasy. - To dopiero początek. Kiedyś zabiorę moje maluchy na "żyletę", czyli trybunę, gdzie dopingują najzagorzalsi kibice Legii. Podobnie było z moimi juniorami, z którymi zaczynałem jeździć na sektor rodzinny, a po dziewięciu latach, jak już dorośli, zabrałem ich do "młyna" - kończy.

 

 

ONI BYLI NA MECZU

Marek Wąsowski, Maksymilian Wąsowski, Wioletta Wąsowska, Julia Strysik, Jakub Lesiuk-Błoński, Mikołaj Gruszczyński, Filip Fitulski, Patrycja Fitulska, Jakub Marciniuk, Szymon Golec, Karol Bartoszuk, Kacper Tutka, Rafał Tutka, Julia Mróz, Karol Okniński, Marcin Okniński, Adrian Kochański, Tomasz Kochański, Daniel Pajdowski, Michał Pajdowski, Kamil Korniluk, Monika Piech, Jakub Lesiuk, Jakub Szostkiewicz, Cezary Zając, Dawid Hryć, Kacper Paluszkiewicz, Jakub Szczepaniuk, Marcin Kieruczenko, Karolina Kieruczenko, Jakub Kieruczenko, Helena Kieruczenko, Oliwier Nafalski, Igor Maziejuk, Anita Samociuk, Hubert Samociuk, Lena Gontarczyk, Adam Rypiński, Olaf Matejek, Jan Bogucki, Wojciech Wysokiński, Patryk Zagórski, Marcel Ciok, Milena Ciok, Dawid Raczyński, Sebastian Rydzyk, Amelia Golec, Przemysław Golec, Tomasz Gil.


Galeria zdjęć: