Najlepiej spisał się Wiktor Tomczak, który w kategorii do 36 kg wywalczył brązowy medal. Ponadto w rywalizacji wzięli udział: Alicja Horbowiec i Karol Baj.

Wiktor z brązem

W hali Urania w Olszynie odbył się Puchar Polski w taekwondo olimpijskim. Niespodziewanie zawody zostały przerwane.
Ekipa z Międzyrzeca Podlaskiego wystawiła trzyosobowy skład młodzików. Najlepiej spisał się Wiktor Tomczak, który w kategorii do 36 kg wywalczył brązowy medal. Ponadto w rywalizacji wzięli udział: Alicja Horbowiec i Karol Baj.

Zawody z serii Pucharu Polski dają możliwość wejścia do kadry narodowej, dlatego zawodnicy rywalizując, zdobywając punkty w klasyfikacji generalnej Polskiego Związku Taekwondo Olimpijskiego.

Drugiego dnia rywalizowali kadeci, czyli juniorzy młodsi. Niespodziewanie około godz. 11 doszło do dziwnych incydentów związanych z oświetleniem hali. - Dwukrotnie gasło światło, a następnie pękło szkło reflektora, spadając ze znacznej wysokości prosto na sędziego i walczących zawodników. Po tej sytuacji zawody zostały odwołane. Czuliśmy niedosyt. Czekamy na informacje i datę rozstrzygnięcia tak ważnej dla nas imprezy sportowej - mówi Dawid Siliwoniuk, opiekun ekipy Taekwondo Międzyrzec Podlaski.