Pamiątkowe zdjęcie ekipy RedLion MuayThai Międzyrzec Podlaski z wywalczonymi pucharami.

Nasi wojownicy z sześcioma pucharami

W Krakowie odbył się Puchar Polski MuayThai IFMA. Wielki sukces odniósł KS RedLion MuayThai Międzyrzec Podlaski. Podopieczni Wiktora Waszczuka zdobyli najważniejszy tytuł.
Do stolicy województwa małopolskiego ekipa udała się w składzie: Kajetan Trebnio, Dorota Smolińska, Dominik Śledź, Rafał Bąk, Jakub Świderski, Tomasz Łaziuk. - Wszyscy zmieścili się w swoich limitach i każdy z moich podopiecznych przeszedł przez eliminacje, dochodząc do finałów. Co więcej, zdobyliśmy cztery pierwsze miejsca - mówi Waszczuk.

Z tytułu mistrzowskiego cieszyli się: Kajetan Trebnio (kat. 57 kg, junior), Dominik Śledź (kat. 71 kg, senior), Jakub Chmielewski (kat. 75 kg, senior), Rafał Bąk (kat. 67 kg, senior). Dorota Smolińska po zaciętej walce finałowej przegrała na punkty z dużo bardziej doświadczoną przeciwniczką, lecz ta przegrana była w wielkim stylu. - Tomek Łaziuk również przegrał na punkty w najważniejszym starciu - przyznaje.

RedLion MuayThai zdobył puchar Polski najlepszego klubu turnieju. - Mi i Dominikowi Śledziowi udało się zdobyć puchar za najlepsze Whai Khru, czyli bojowy taniec, który wykonuje się przed walką. Przywieźliśmy sześć pucharów do Międzyrzeca Podlaskiego. Jestem bardzo dumny ze swoich zawodników i cieszę się bardzo, że nasza praca nie idzie na marne - dodaje Waszczuk.