Dziesięć najbardziej wpływowych kobiet Ziemi Międzyrzeckiej

Z okazji obchodzonego w tym tygodniu Dnia Kobiet kolejny raz pokusiliśmy się o stworzenie rankingu Najbardziej Wpływowych Kobiet.Coraz więcej kobiet Międzyrzecczyzny jest aktywnych w wielu dziedzinach życia społecznego. Widzimy coraz większe ich zaangażowanie w rozwój lokalnej społeczności.

 

Ich zdolności i coraz większa aktywność pozwalają rozwijać jakże ważną działalność kulturalną, a kreatywność i zmysł menadżerski przydają się w prowadzeniu biznesu.

 

Co więcej, w naszej małej ojczyźnie to kobiety pełnią ważne funkcje i stoją na straży publicznych pieniędzy. W większości gmin Międzyrzecczyzny są skarbnikami lub sekretarzami urzędów.

 

Takie właśnie są najbardziej wpływowe kobiety Ziemi Międzyrzeckiej - sprawdzają się w każdej roli. W dodatku są wspaniałymi żonami, matkami i babciami, choć często prowadzona działalność zabiera im masę cennego czasu.

 

Do naszego, subiektywnego rankingu wybraliśmy te Panie, które z racji sprawowanej funkcji, działalności i kompetencji wpływają naszym zdaniem na lokalną rzeczywistość.

(…)

Więcej w elektronicznym (CZYTAJ TUTAJ) i papierowym wydaniu Wspólnoty (dostępnym w punktach sprzedaży).