Policja. Fotograf: Picasa

Policjanci odnaleźli wyziębionego 80-latka

Szczęśliwie zakończyły się wczorajsze poszukiwania 80–letniego mieszkańca gminy Chodel. Późnym popołudniem policjanci odnaleźli mężczyznę błądzącego wśród lasu.Wczoraj dyżurny opolskiej policji został powiadomiony o tym, że 80–latek około południa wyszedł z kościoła w Chodlu i zginął z oczu opiekującego się nim kuzyna. Po bezskutecznych poszukiwaniach krewny powiadomił Policję.

Policjanci kilkakrotnie sprawdzali drogę z kościoła do miejscowości, gdzie zamieszkuje 80–latek oraz obdzwaniali szpitale. Funkcjonariusze obawiali się, że wieczór, który zastałby mężczyznę poza domem oraz spadająca temperatura może być dla niego bardzo groźna. 

80-latka około 17:30 odnaleźli policjanci poniatowskiego patrolu na drodze wśród lasu niedaleko Poniatowej. Mężczyzna zdołał przejść niemal 10 kilometrów. W rozmowie z funkcjonariuszami wyznał, że chciał pójść do domu ale pomylił kierunki i poszedł w przeciwną stronę. Zziębniętego ale bardzo wdzięcznego mężczyznę funkcjonariusze przekazali pod opiekę kuzyna.Ogłoszenia

kelnerka/kelner

Restauracja U Hanysa w Miłocinie poszukuję kelnerów...

komunia 2017

Restauracja U Hanysa w Miłocinie posiada ostatnie...

kupie przyczepke

kupie przyczepkę samochodowa stan obojętny

Praca dla spawacza

SAMET Spółka z o.o. zatrudni spawaczy z doświadczeniem.

Sprzedam OPEL ZAFIRA

Opel Zafira 2.0 DTI 2001r. 225 000 przebiegu. Auto w...

dom

DOM 100m2, poddasze urz. ogrzewanie węglowe, gazowe,...