Policja.

Ukradli zdrapki. Wpadli po publikacji nagrania z monitoringu

Dwoje mieszkańców powiatu lubartowskiego odpowie za kradzież zdrapek lotto wartości 280 złotych. Złodzieje 18 sierpnia na oczach dwójki swoich dzieci zabrali zdrapki ze stojaka wykorzystując chwilową nieuwagę ekspedientki.Do kradzieży doszło w piątek 18 sierpnia około godz. 13.30 w sklepie w Łaziskach. Z przyjętego zgłoszenia wynikało, że nieznany mężczyzna oraz towarzysząca mu kobietą z dziećmi weszli do sklepu. Wykorzystując chwilową nieobecność pracownika, mężczyzna zabrał z regału plik zdrapek o łącznej wartości około 280 złotych i pospiesznie włożył do torby podstawionej przez towarzyszącą mu kobietę. Następnie para dokonała drobnych zakupów i wyszła nie regulując należności za zdrapki.

Policjanci ustalili, że sprawcy kradzieży zostali nagrani przez sklepową kamerę. Mundurowi umieścili nagranie na stronie internetowej z prośbą o pomoc w identyfikacji sprawców. Już po kilku dniach do dyżurnego opolskiej jednostki rozdzwoniły się telefony. Osoby informowały o tym, że kradzieży dokonało dwoje mieszkańców powiatu lubartowskiego. Dzięki szczegółowym wskazówkom policjanci nie mięli problemu by dotrzeć do złodziejów, którymi okazali się: 40-latek i jego towarzyszka. Obydwoje zostali przesłuchani. Okazało się, że nie był to ich debiut ale na swoim koncie mają już kilka podobnych kradzieży.

Policjantom nie udało się odzyskać zdrapek, gdyż sprawcy jeszcze w dniu kradzieży skrupulatnie je wydrapali w nadziei na wygraną. Nie okazały się one jednak dla mieszkańców lubartowskiego powiatu szczęśliwe. Za swoje czyny odpowiedzą przed sądem. Oprócz grzywny zapłacą również za skradzione zdrapki.

Policja dziękuje wszystkim, którzy pomogli w ujęciu dwójki złodziejów.Ogłoszenia

Skupujemy wszystko co ma wartość za...

Skupujemy wszystko co ma wartość jak również...

Kredyt Bankowy na oświadczenie do 40...

O PRODUKCIE: Opracowany i dostosowany do Ciebie ! -...

Domek gmina Józefów nad Wisła

Miejscowość Bór, malownicze miejsce przy lesie....

Opiekun/ka osób starszych w Niemczech

Chcesz zarabiać od 1300-1700 Euro miesięcznie?...

4 ha. ziemi uprawnej

4 ha. ziemi uprawnej, Książ, pow.opolskiTel. 696 319...

Sprzedam działke rolno-budowlaną w...

Sprzedam działkę rolno-budowlaną w miejscowości...