Policja. Fotograf: KWP w Lublinie

Z promilem bez prawa jazdy

Policjanci z opolskiej drogówki zatrzymali kolejnego nietrzeźwego kierowcę. Był nim 26-letni mieszkaniec gminy Chodel, który wsiadł za kierownice mając prawie 1 promil alkoholu w organizmie. Podczas kontroli okazało się, że mężczyzna nie ma też uprawnień do kierowania.Rano policjanci z opolskiej drogówki zauważyli wyjeżdżający ze stacji paliw w Przytykach samochód Ford Mondeo, którego tor jazdy od razu zwrócił ich uwagę. Kierujący tym pojazdem za wszelką cenę starał się jechać środkiem jezdni. Funkcjonariusze podjęli decyzję o zatrzymaniu pojazdu do kontroli.

Krótka rozmowa z kierującym, wystarczyła aby można było się zorientować co miało wpływ na tor jazdy 26-latka. Badanie stanu trzeźwości mężczyzny wykazało, że miał prawie 1 promil alkoholu w organizmie. Dodatkowo podczas kontroli okazało się, że mężczyzna nie ma również uprawnień do kierowania.

Teraz mężczyzna odpowie przed sądem za kierowanie w stanie nietrzeźwości oraz bez uprawnień. Grozi mu kara do 2 lata pozbawienia wolności oraz wysoka grzywna.Ogłoszenia

Wynajmę mieszkańie

Szukam mieszkania1,2 pokojowego w Opolu Lubelskim w...

Ubezpieczenia

Ubezpieczenia mienia komunikacyjne podróżne rolnicze...

śpiewający akordeonista

Śpiewający akordeonista na wesele, poprawiny ,...

Sortowacz odpadów foliowych

Firma Stella Pack S. A. poszukuje osób do pracy w...

Pracownik Produkcji

Pomocnik operatora CNC - Pracownik Produkcji Oferta...

Mieszanka zbożowa

Mam do sprzedania 1500 kg mieszanki zbożowej.