Pirat drogowy zatrzymany przez policjantów. Fot. KPP w Opolu Lubelskim.

Pirat drogowy zatrzymany przez policjantów (zdjęcia)

Spowodował kolizję drogową a uciekając z miejsca zdarzenia staranował bramę wjazdową żłobka. Sprawcą zdarzenia okazał się 25-letni mieszkaniec z gminy Konopnica. Powodem ucieczki był stan nietrzeźwości. Badanie alkomatem wykazało ponad 2 promile alkoholu w organizmie.  Dzisiejszego poranka dyżurny Policji został powiadomiony o zderzeniu dwóch mercedesów na drodze wojewódzkiej nr 824 w Jaworcach. Jak wstępnie ustalili policjanci ruchu drogowego kierujący osobowym mercedesem 25-latek po wyprzedzeniu dostawczego mercedesa, zajechał mu drogę i gwałtownie zahamował. Jego auto stanęło w poprzek jezdni. W wyniku tego manewru doszło do kolizji z busem.

25-latek nie zwracając na to uwagi, z piskiem odjechał w kierunku Opola Lubelskiego. Po przejechaniu kilku kilometrów w Karczmiskach, na łuku zjechał z drogi taranując bramę wjazdową do Żłobka. Brawurowa jazda 25-latka zakończyła się w miejscowości Wola Rudzka, gdzie został zatrzymany przez patrol ruchu drogowego. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że kierujący miał ponad dwa promile alkoholu w organizmie.

Okazało się, że 25-latek miał już dwukrotnie zatrzymywane prawo jazdy za naruszenie przepisów ruchu drogowego. Za kierowanie w stanie nietrzeźwości mężczyzna odpowie teraz przed sądem. Grozi mu kara pozbawienia wolności do 2 lat, wysoka grzywna i utrata prawa jazdy po raz trzeci. Odpowie również za spowodowanie kolizji i kierowania pojazdem bez dokumentów. 


Galeria zdjęć:Ogłoszenia

Wynajmę mieszkańie

Szukam mieszkania1,2 pokojowego w Opolu Lubelskim w...

Ubezpieczenia

Ubezpieczenia mienia komunikacyjne podróżne rolnicze...

śpiewający akordeonista

Śpiewający akordeonista na wesele, poprawiny ,...

Sortowacz odpadów foliowych

Firma Stella Pack S. A. poszukuje osób do pracy w...

Pracownik Produkcji

Pomocnik operatora CNC - Pracownik Produkcji Oferta...

Mieszanka zbożowa

Mam do sprzedania 1500 kg mieszanki zbożowej.