Zagrali dla chorego Gabrysia. Fot. Agnieszka Czerepak .

Zagrali dla chorego Gabrysia (zdjęcia)

Animatorzy zabaw, sprzedaż róż, loteria fantowa, licytacje – każdy mógł odnaleźć coś dla siebie, by w dogodny sposób wesprzeć pięcioletniego Gabrysia chorego na guza mózgu. - Pamiętajmy, że mieć nadzieję i wierzyć w pokonanie choroby to najważniejsza rzecz! – mówi Basia Bielecka, wokalistka zespołu Lili.- Udało się zebrać ponad 11.5 tys.zł, a dodatkowo na profilu na Facebooku będą jeszcze prowadzone licytacje – mówią szczęśliwi organizatorzy koncertu charytatywnego Aldona Karaś, Katarzyna Kęcik i Mateusz Czerepak.

I dziękują opolskim i kazimierskim przedsiębiorcom za okazane serce i wszystkie rzeczy, jakie podarowali na licytację.

- Dzięki nim nasz koncert udał się w 100 procentach – podkreślają.  

Na scenie, która zamontowana została w Restauracji Staroopolska w Opolu Lubelskim, występowały zespoły taneczne, soliści i rodzice dzieci ze szkoły podstawowej w Kluczkowicach, którzy przedstawili przedstawienie oparte na motywach wiersza Tuwima pod tytułem „Rzepka". Była Zumba oraz zaśpiewała gwiazda wieczoru zespół Lili.

Na licytacjach można było wylosować vouchery, ręcznie malowane obrazy i poduszki, biżuterię, kosmetyki i rzeczy do domowego wystroju. Największe zainteresowanie wzbudzał motocykl podarowany dla chłopca. Każdy mógł skosztować domowego ciasta przygotowanego przez członkinie Stowarzyszenia Kobiet „Rogowianki" z Rogowa. Porządku na całej imprezie pilnowała ochrona oraz strażacy z Rogowa.

Pochodzący z gminy Wilków Gabryś i jego rodzina obecnie przebywają w Anglii. Przez dłuższą chwilę też byli obecni na koncercie. Co prawda nie ciałem, ale głosem. Łączyli się z uczestnikami imprezy za pomocą kamerki internetowej.


Galeria zdjęć:Ogłoszenia

Ubezpieczenia

Ubezpieczenia mienia komunikacyjne podróżne rolnicze...

śpiewający akordeonista

Śpiewający akordeonista na wesele, poprawiny ,...

Sortowacz odpadów foliowych

Firma Stella Pack S. A. poszukuje osób do pracy w...

Pracownik Produkcji

Pomocnik operatora CNC - Pracownik Produkcji Oferta...

Mieszanka zbożowa

Mam do sprzedania 1500 kg mieszanki zbożowej.

Posadzki Mixokretem

zapraszam do skorzystania z Usług i. posiadamy...