Męska drużyna PiS idzie po władze w gminach

Radni, policjant – emeryt, budowlaniec i reelekt. Prawo i Sprawiedliwość przedstawiło swoich kandydatów na wójtów i burmistrzów w powiecie opolskim. Wśród nich dwie nowe twarze.PiS jako pierwszy komitet wyborczy przedstawił swoich kandydatów na wójtów i burmistrzów, którzy 21 października wystartują w opolskim wyścigu po władzę.

 

Michałkiewicz: To doświadczona ekipa

 

Prawo i Sprawiedliwość po raz pierwszy wystawia kandydatów w wyborach na wójtów i burmistrzów oraz radnych we wszystkich gminach naszego powiatu. Ma trzech chętnych na burmistrzów i czterech kandydatów na wójtów.

 

Jak przekonywał na wtorkowej konferencji prasowej w Opolu Lubelskim wiceminister Krzysztof Michałkiewicz, jego partia przygotowała bardzo silną reprezentację na wybory samorządowe w naszym powiecie.

 

- Ta ekipa jest doświadczona, to są wieloletni radni, a jednocześnie młodzi, którzy chcą zmieniać Opolszczyznę, chcą zmieniać Opole Lubelskie, chcą, aby w tym miejscu faktycznie mieszkańcy czuli się dobrze, a jednocześnie chcieli tu mieszkać, chcieli tutaj budować swoją przyszłość – zachwalał kandydatów Michałkiewicz i apelował do mieszkańców, aby poszli na wybory i wykorzystali szanse decydowania o tym, co będzie działo się przez pięć najbliższych lat w naszym regionie.

(…)

Więcej w elektronicznym (CZYTAJ TUTAJ) i papierowym wydaniu Wspólnoty (dostępnym w punktach sprzedaży).