- Ta nagroda i zwycięstwo to tak naprawdę jest zwycięstwem naszego Uniwersytetu Trzeciego..." />

Gala Człowiek Roku 2017 Ziemi Opolskiej

- Ta nagroda i zwycięstwo to tak naprawdę jest zwycięstwem naszego Uniwersytetu Trzeciego Wieku – tak podsumowała swój sukces doktor Barbara Dąbrowska, zwyciężczyni Plebiscytu Człowiek Roku 2017 Ziemi Opolskiej.


Statuetkę dla zwyciężczyni, a także dyplomy i kwiaty dla nominowanych wręczyliśmy w pięknych wnętrzach Restauracji Cukrownia w Opolu Lubelskim. Uroczystość była wyjątkowa, bo wyjątkowe osoby walczyły w naszym plebiscycie. I wszyscy powinni się czuć wygranymi ponieważ została zauważona ich praca zawodowa, działalność społeczna, przedsiębiorczość i hojność.
 
Na Gali Plebiscytu Człowiek Roku 2017 Ziemi Opolskiej pojawiło się blisko sto osób. Kandydaci, samorządowcy, sponsorzy i wielkie grono sympatyków pani Barbary Dąbrowskiej, którzy za sprawą wysyłanych sms-ów i kuponów przesądzili o zwycięstwie lekarki z Opola Lubelskiego.
 
- Chciałem państwu podziękować za zaangażowanie, bo to pokazuje, jaka siła obywatelska drzemie w powiecie opolskim, ziemi opolskiej – gratulował Mateusz Orzechowski, wydawca tygodnika Wspólnota Opolska.
 
Zdobycia prestiżowego tytułu gratulowali również starosta opolski i burmistrz Opola Lubelskiego.
 
- Znam panią od dziecka. Jest pani osobą bardzo wyjątkową, życzliwą, serdeczną. Zainspirowała pani wiele osób, które poszły w pani ślady i wybrały zawód lekarza – przyznał Sławomir Plis, burmistrz Opola Lubelskiego.
 
Galę uświetnił występ duetu Kasia Wrona & Paweł Januszek. O tym jak wyglądała droga na szczyt zwyciężczyni plebiscytu przeczytacie państwo w kolejnym numerze.

Galeria zdjęć: