Nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu

Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego do jakiego doszło w miejscowości Zosin na obwodnicy Opola Lubelskiego. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca toyotą 32-letnia kobieta wyjeżdżając z drogi podporządkowanej nie ustąpiła pierwszeństwa doprowadzając do zderzenia z renaultem. Do szpitala trafiła 32-latka i jej 4-letnie dziecko. Na szczęście wyglądające bardzo groźnie zdarzenie zakończyło się dla jego uczestników ogólnymi potłuczeniami.Do zdarzenia doszło wczoraj około godz. 17:20 w miejscowości Zosin w gm. Opole Lubelskie. Będący na miejscu policjanci ustalili, że kierująca toyotą 32-latka  z gminy Chodel wyjeżdżając z drogi podporządkowanej nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu i doprowadziła do zderzenia z samochodem marki Renault, którym kierował 43-latek z Ostrowca Świętokrzyskiego.

Na skutek zderzenia się pojazdów, kierująca oraz jadące z nią 4-letnie dziecko trafili do szpitala.  Badanie alkomatem jakie przeprowadzili na miejscu policjanci wykazało, że uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.  Na szczęście wyglądające bardzo groźnie zdarzenie drogowe zakończyło się ogólnymi potłuczeniami dla jego uczestników.

Policjanci apelują do wszystkich uczestników ruchu drogowego o rozwagę i przestrzeganie zasad poruszania się po drogach.