Nietrzeźwy 33-latek spowodował kolizję

Zarzuty kierowania samochodem w stanie nietrzeźwości oraz spowodowanie kolizji drogowej usłyszy 33 letni mieszkaniec gm. Poniatowa. Mężczyzna w m. Dąbrowa Wronowska spowodował kolizję drogową i zbiegł z miejsca zdarzenia. Został jednak szybko zatrzymany. Badanie wykazało, że kierował fordem mając ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Grozi mu wysoka grzywna oraz kara pozbawienia wolności do lat 2.Do zdarzenia doszło wczoraj w godzinach południowych w m. Dąbrowa Wronowska gm. Poniatowa. Dyżurny został powiadomiony o zdarzeniu drogowym z udziałem pojazdu marki Ford C-Max oraz audi. Jak ustalili policjanci, kierujący fordem nie zachował bezpiecznej odległości i uderzył w tył poprzedzającego go audi, a następnie zbiegł z miejsca.

Za kierownicą audi siedział 62 letni obywatel Ukrainy. Po kilku minutach w m. Poniatowa sprawca został zatrzymany. Okazał się nim 33 letni mieszkaniec Poniatowej.

Mężczyzna znajdował się w stanie nietrzeźwości. Badanie wykazało, że kierował samochodem mając ponad 2 promile alkoholu w organizmie.  Za swoje nieodpowiedzialne zachowanie odpowie przed sądem. Grozi mu wysoka grzywna oraz kara pozbawienia wolności do lat 2.