Zwyzywał policjantów, a potem chciał wręczyć łapówkę

Zarzuty znieważenia policjantów oraz obietnicy wręczenia korzyści majątkowej usłyszał 64 latek z gm. Opole Lubelskie. Mężczyzna w środę podczas podjętej interwencji znieważył policjantów oraz obiecywał im korzyść majątkową w zamian za odstąpienie od wykonywania czynności. Był nietrzeźwy. Teraz za swoje czyny odpowie przed sądem.Do zdarzenia doszło w środę w godzinach popołudniowych w jednej z miejscowości w gm. Opole Lubelskie. Policjanci podjęli interwencję wobec 64-letniego mieszkańca gm. Opole Lubelskie, który spożywał alkohol w miejscu zabronionym.

Podczas przeprowadzanych czynności mężczyzna znieważył policjantów słowami wulgarnymi, a następnie obiecywał im korzyść majątkową w postaci zakupu alkoholu w zamian za odstąpienie od wykonywania czynności służbowych. Był nietrzeźwy. Badanie wykazało, iż miał blisko 2,5 promila alkoholu w organizmie. Został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie.

Po wytrzeźwieniu został przesłuchany i usłyszał zarzuty. Przyznał się do zarzucanych mu czynów.  Teraz o jego dalszym losie zdecyduje sąd.