Czołowe zderzenie w Kraczewicach

Policjanci z opolskiej komendy wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego do jakiego doszło wczoraj w Kraczewicach Prywatnych. Kierujący vw transporterem mężczyzna nagle zajechał drogę 20-latkowi z gm. Poniatowa, który kierował audi, a następnie pieszo oddalił się z miejsca wypadku. Do szpitala trafił 20-latek i jego pasażer. Kierujący audi był trzeźwy.Do zdarzenia doszło wczoraj ok. godz. 17:00 w miejscowości Kraczewice Prywatne. Będący na miejscu wypadku policjanci wstępnie ustalili, że do jego zaistnienia przyczynił się  kierujący dostawczym vw transporterem.

Kierujący tym pojazdem nagle zjechał na przeciwny pas ruchu w kierunku sklepu spożywczego doprowadzając do czołowego zderzenia z audi, którym kierował 20-latek z gm. Poniatowa.  

W wyniku zdarzenia z obrażeniami ciała do szpitala trafił 20-latek i jego dwóch pasażerów w wieku 19 i 45 lat. Kierujący vw transporterem oddalił się z miejsca zdarzenia.

Policjanci ustalili dane kierującego volkswagenem. Okazało się, że jest nim 37-letni mieszkaniec z gm. Poniatowa. Dziś rano mężczyzna stawił się w opolskiej jednostce Policji.  Funkcjonariusze wyjaśnią wszystkie okoliczności tego zdarzenia.