Życzenia we "Wspólnocie" kością niezgody

Radnej powiatowej nie spodobało się, że trzech członków Zarządu Powiatu oraz przewodniczący i wiceprzewodniczący Rady wykorzystali herb powiatu w życzeniach, jakie złożyli mieszkańcom na naszych łamach.Sesje Rady Powiatu w Opolu Lubelskim zaskakują coraz bardziej. Radni przez niemal wszystkie przypadki zaczynają odmieniać już tytuł  "Wspólnota Opolska". I robią to coraz częściej.

Chcieli złożyć życzenia, więc złożyli  

W przedświątecznym wydaniu naszego tygodnika na pierwszej stronie ukazały się życzenia dla mieszkańców powiatu opolskiego. Zamówiła je i wykupiła grupa radnych związanych z PiS - wicestarosta Janusz Złotucha, etatowy członek Zarządu Powiatu Michał Kramek, nieetatowy członek Zarządu Powiatu Wojciech Furtak, przewodniczący Rady Powiatu Piotr Burek i wiceprzewodniczący Rady Tomasz Opoka.

- Kierowaliśmy się zwykłą potrzebą serca. Chcieliśmy wyrazić szacunek naszym mieszkańcom powiatu i naszym wyborcom, o których zawsze pamiętamy. Życzenia są formą podziękowania za zaufanie i sympatię, z którą spotykamy się każdego dnia - tłumaczą autorzy  życzeń.

Jak podkreślają, każdy składa życzenia, gdzie jest mu po drodze.

- My wybraliśmy "Wspólnotę Opolską", która ma renomę na rynku. Skoro nie mieliśmy możliwości złożenia życzeń w "Gazecie Powiatowej" to wybraliśmy niezależne medium, podkreślam za swoje pieniądze  - wyjaśnia Michał  Kramek, etatowy członek Zarządu Powiatu.

 

(…)

Więcej w elektronicznym (CZYTAJ TUTAJ) i papierowym wydaniu Wspólnoty (dostępnym w punktach sprzedaży).