Patrol puławskiej policji nakrył złodziei rowerów na gorącym uczynku..

Odpowiedzą za posiadanie i handel narkotykami

Kryminalni z Parczewa zatrzymali czterech mężczyzn, którzy odpowiedzą za posiadanie narkotyków.Jeden z nich odpowie także za handel środkami odurzającymi. Zatrzymani to mieszkańcy powiatu parczewskiego w wieku od 23 do 31 lat. Wczoraj wszyscy usłyszeli zarzuty.

Parczewscy kryminalni na podstawie własnych ustaleń i materiałów zatrzymali czterech mężczyzn, którzy odpowiedzą za posiadanie narkotyków. Mieszkaniec gminy Dębowa Kłoda odpowie także za czerpanie korzyści majątkowych z rozprowadzania marihuany.

U 25 - latka podczas przeszukania policjanci znaleźli blisko 15 gram tego środka. Podczas dalszych przeszukań u pozostałych mężczyzn stróże prawa zabezpieczyli jeszcze 6 gram zabronionej substancji. Wszyscy zatrzymani zostali doprowadzeni do policyjnej celi.

Wczoraj wszyscy usłyszeli zarzuty. Zgodnie z obowiązującym prawem za posiadanie środków odurzających grozi do 3 lat pozbawienia wolności a czerpanie korzyści majątkowych i udzielanie ich innym osobom zagrożone jest karą aż do 10 lat - informuje oficer prasowy parczewskiej Policji Artur Łopacki. 

 Ogłoszenia

Zatrudnię kierowcę

Zatrudnię kierowcę w ruchu krajowym, kat. C+E....

Szukam chętnej

Spotkam się z Chętną Panią w wiadomym celu Higiena i...

BEZPŁATNY!!! Technik masażysta ZS w...

BEZPŁATNA Szkoła Policealna dla Dorosłych, forma...

Taniec, fitness, joga, pilates

Nie wiesz jak spędzić wolny czas? Chcesz ćwiczyć ale...

kombajn zbozowy

silnik perkinsa 6 cylindrowy heder3,2 bioracy...

sprzedam dom

Dom z bala drewniany 50m2 2 pokoje kuchnia lazienka...