Patrol puławskiej policji nakrył złodziei rowerów na gorącym uczynku..

Odpowiedzą za posiadanie i handel narkotykami

Kryminalni z Parczewa zatrzymali czterech mężczyzn, którzy odpowiedzą za posiadanie narkotyków.Jeden z nich odpowie także za handel środkami odurzającymi. Zatrzymani to mieszkańcy powiatu parczewskiego w wieku od 23 do 31 lat. Wczoraj wszyscy usłyszeli zarzuty.

Parczewscy kryminalni na podstawie własnych ustaleń i materiałów zatrzymali czterech mężczyzn, którzy odpowiedzą za posiadanie narkotyków. Mieszkaniec gminy Dębowa Kłoda odpowie także za czerpanie korzyści majątkowych z rozprowadzania marihuany.

U 25 - latka podczas przeszukania policjanci znaleźli blisko 15 gram tego środka. Podczas dalszych przeszukań u pozostałych mężczyzn stróże prawa zabezpieczyli jeszcze 6 gram zabronionej substancji. Wszyscy zatrzymani zostali doprowadzeni do policyjnej celi.

Wczoraj wszyscy usłyszeli zarzuty. Zgodnie z obowiązującym prawem za posiadanie środków odurzających grozi do 3 lat pozbawienia wolności a czerpanie korzyści majątkowych i udzielanie ich innym osobom zagrożone jest karą aż do 10 lat - informuje oficer prasowy parczewskiej Policji Artur Łopacki. 

 Ogłoszenia

Opel Corsa C 1,7 DTI

Witam, mam do zaoferowania Opel Corsa C z roku 2001,...

PRACOWNIK PRODUKCJI - 16zł/h!

Agencja zatrudnienia Full Job (nr certyfikatu 13243)...

szukam mebli

poszukuję starych mebli, nie wazne w jakim stanie....

piesek malej rasy

w dniu dzisiejszm okol;o godz.17 w parczewie pod...

materac turystyczny-pompowany

sprzedam przyslany ze szkocji materac...

buty sportowe Converse All-Star

sprzedam w/wymienione buty koloru blekitnego...