Parczew: Najechał na Audi oczekujące na przejazd pociągu

Do niebezpiecznego zdarzenia doszło  w Koczergach, gmina Parczew. Jak ustalili mundurowi kierujący Oplem Kadetem uderzył w tył Audi, którego kierujący zatrzymał się przed przejazdem kolejowym i oczekiwał na przejazd pociągu.Na szczęście siła uderzenia nie wypchnęła auto na tory. W wyniku zdarzenia kierujący Audi oraz pasażerka Opla z obrażeniami trafili do szpitala.

 

We wtorek w miejscowości Koczergi doszło do groźnego zdarzenia drogowego. Kierujący Oplem Kadetem zbliżając się do niestrzeżonego przejazdu kolejowego najechał na Audi, które zatrzymało się przed przejazdem. Na szczęście siła uderzenia nie wypchnęła Audi pod nadjeżdżający pociąg. Kierujący Audi mieszkaniec gminny Parczew oraz pasażerka Opla z obrażeniami zostali zabrani do szpitala. Badanie wykazało, że obaj kierujący byli trzeźwi. Mundurowi wyjaśniają wszystkie okoliczności tego zdarzenia.

 

 - Policjanci apelują o ostrożność przy pokonywaniu przejazdów kolejowych. Przypominamy, że od czerwca bieżącego roku przywrócono ruch pociągów na trasie Lublin – Parczew - Łuków - informuje oficer prasowy parczewskiej Policji Artur Łopacki. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Ogłoszenia

Doradca Klienta

Zostań Doradcą Klienta. Dołącz do zespołu i zarabiaj...

mieszkanie do wynajęcia

Wynajmę mieszkanie na Spółdzielczej w Parczewie. I...

Specjalista ds. sprzedaży produktów...

Zatrudnimy: Specjalistę ds. sprzedaży produktów...

telefon komórkowy

telefon komórkowy manta 4091s-dotykowy bez...

komplet kół stalowych do merca

komplet kół stalowych do merca 5x112,15'' opony...

betoniarka

betoniarka 200l sprawna bez silnika cena 550zł...