Parczew: Najechał na Audi oczekujące na przejazd pociągu

Do niebezpiecznego zdarzenia doszło  w Koczergach, gmina Parczew. Jak ustalili mundurowi kierujący Oplem Kadetem uderzył w tył Audi, którego kierujący zatrzymał się przed przejazdem kolejowym i oczekiwał na przejazd pociągu.Na szczęście siła uderzenia nie wypchnęła auto na tory. W wyniku zdarzenia kierujący Audi oraz pasażerka Opla z obrażeniami trafili do szpitala.

 

We wtorek w miejscowości Koczergi doszło do groźnego zdarzenia drogowego. Kierujący Oplem Kadetem zbliżając się do niestrzeżonego przejazdu kolejowego najechał na Audi, które zatrzymało się przed przejazdem. Na szczęście siła uderzenia nie wypchnęła Audi pod nadjeżdżający pociąg. Kierujący Audi mieszkaniec gminny Parczew oraz pasażerka Opla z obrażeniami zostali zabrani do szpitala. Badanie wykazało, że obaj kierujący byli trzeźwi. Mundurowi wyjaśniają wszystkie okoliczności tego zdarzenia.

 

 - Policjanci apelują o ostrożność przy pokonywaniu przejazdów kolejowych. Przypominamy, że od czerwca bieżącego roku przywrócono ruch pociągów na trasie Lublin – Parczew - Łuków - informuje oficer prasowy parczewskiej Policji Artur Łopacki. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Ogłoszenia

Dodawanie ogłoszeń. Dodamy ogłoszenie...

Dodawanie ogłoszeń na terenie całej Polski....

ORZECHY włoskie

ORZECHY włoskie ubiegłoroczne 55kg. Cena do...

SPRZEDAM !!! Skuter Keeway F-act City...

Witam, mam do sprzedania skuter Keeway F-Act City...

SPRZEDAM !!! Skuter Keeway F-act City...

Witam, mam do sprzedania skuter Keeway F-Act City...

Zetor 7211 krajowy

Zetor 7211, rocznik 1987, stan dobry. Krajowy, 20...

Siewnik Meprozet 23 orginał 1997r

siewnik na nowej ramie na gumowych kołach cena do...