Parczew: Odpowie za kradzież auta i grzejników

Kryminalni z Parczewa zatrzymali mężczyznę, który odpowie za kradzież Forda Focusa i grzejników z terenów byłej ciastkarni w Parczewie.Mundurowi odzyskali skradzione przedmioty oraz pojazd. Wczoraj 39 latek usłyszał zarzuty kradzieży z włamaniem. Za popełnione przestępstwo może mu grozić nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło na początku lipca w Parczewie. Z terenu byłej ciastkarni w Parczewie został skradziony Ford Focus. W opuszczonym budynku sprawca zdemontował grzejniki centralnego ogrzewania, łacznie 19 sztuk. Straty na szkodę Skarbu Państwa zostały oszacowane na blisko 6 tys złotych. Kryminalni ustalili a następnie zatrzymali 39 - latka, który stał za kradzieżą. Podczas przeszukania jego posesji znaleziono tablice rejestracyjne skradzionego Forda. Jak się okazało mieszkaniec gminny Parczew sprzedał auto na złom.  Odzyskano też skradzione grzejniki.

 - Wczoraj mężczyzna usłyszał zarzuty kradzieży z włamaniem. Złożył obszerne wyjaśnienia i wyraził chęć dobrowolnego poddania się karze. Za popełnione przestępstwo grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności - informuje oficer prasowy parczewskiej Policji Artur Łopacki. Ogłoszenia

Dom z działką 0,56 ha

Sprzedam dom w cichej i spokojnej okolicy położonej...

BMW

sprzedam bmw320.d,poj.2.0 rok prod 2003 seria3...

sprzedam fiata punto

sprzedam fiata punto 2 rok prod 2002,stan dobry cena...

sprzedam silnik elektryczny

sprzedam silnik elektryczny 3 fazowy 2,2 kw,1410 obr...

Sprzedam krowę cielną

Sprzedam krowę cielną wraz z 2 dużymi cielakami.Tel....

Sprzęt rolniczy

Sprzedam: wialnia do zboża- 400 zł; siewnik konny do...