Parczew: Odpowie za kradzież auta i grzejników

Kryminalni z Parczewa zatrzymali mężczyznę, który odpowie za kradzież Forda Focusa i grzejników z terenów byłej ciastkarni w Parczewie.Mundurowi odzyskali skradzione przedmioty oraz pojazd. Wczoraj 39 latek usłyszał zarzuty kradzieży z włamaniem. Za popełnione przestępstwo może mu grozić nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło na początku lipca w Parczewie. Z terenu byłej ciastkarni w Parczewie został skradziony Ford Focus. W opuszczonym budynku sprawca zdemontował grzejniki centralnego ogrzewania, łacznie 19 sztuk. Straty na szkodę Skarbu Państwa zostały oszacowane na blisko 6 tys złotych. Kryminalni ustalili a następnie zatrzymali 39 - latka, który stał za kradzieżą. Podczas przeszukania jego posesji znaleziono tablice rejestracyjne skradzionego Forda. Jak się okazało mieszkaniec gminny Parczew sprzedał auto na złom.  Odzyskano też skradzione grzejniki.

 - Wczoraj mężczyzna usłyszał zarzuty kradzieży z włamaniem. Złożył obszerne wyjaśnienia i wyraził chęć dobrowolnego poddania się karze. Za popełnione przestępstwo grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności - informuje oficer prasowy parczewskiej Policji Artur Łopacki. Ogłoszenia

kosiarka samasz 185 hydraulicznie...

kosiarka w bardzo dobrym stanie w orygiinale...

meprozet gumowe koło 97r

sprzedam siewnik w bardzo dobrym stanie cena do...

meprozet gumowe koło 97r

sprzedam siewnik w bardzo dobrym stanie cena do...

rozrzutnik obornika 6 ton tandem

sprzedam rozrzutnik załączony na zdjeciach cena do...

siewnik poznaniak na docisku okazja i...

sprzedam siewnik załaczony na zdjeciach w razie...

Śruta sojowa 46% HI-PRO

Ze względu na wysoką wartość biologiczną białka...