Parczew: Odpowie za kradzież auta i grzejników

Kryminalni z Parczewa zatrzymali mężczyznę, który odpowie za kradzież Forda Focusa i grzejników z terenów byłej ciastkarni w Parczewie.Mundurowi odzyskali skradzione przedmioty oraz pojazd. Wczoraj 39 latek usłyszał zarzuty kradzieży z włamaniem. Za popełnione przestępstwo może mu grozić nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło na początku lipca w Parczewie. Z terenu byłej ciastkarni w Parczewie został skradziony Ford Focus. W opuszczonym budynku sprawca zdemontował grzejniki centralnego ogrzewania, łacznie 19 sztuk. Straty na szkodę Skarbu Państwa zostały oszacowane na blisko 6 tys złotych. Kryminalni ustalili a następnie zatrzymali 39 - latka, który stał za kradzieżą. Podczas przeszukania jego posesji znaleziono tablice rejestracyjne skradzionego Forda. Jak się okazało mieszkaniec gminny Parczew sprzedał auto na złom.  Odzyskano też skradzione grzejniki.

 - Wczoraj mężczyzna usłyszał zarzuty kradzieży z włamaniem. Złożył obszerne wyjaśnienia i wyraził chęć dobrowolnego poddania się karze. Za popełnione przestępstwo grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności - informuje oficer prasowy parczewskiej Policji Artur Łopacki. Ogłoszenia

Dodawanie ogłoszeń. Dodamy ogłoszenie...

Dodawanie ogłoszeń na terenie całej Polski....

ORZECHY włoskie

ORZECHY włoskie ubiegłoroczne 55kg. Cena do...

SPRZEDAM !!! Skuter Keeway F-act City...

Witam, mam do sprzedania skuter Keeway F-Act City...

SPRZEDAM !!! Skuter Keeway F-act City...

Witam, mam do sprzedania skuter Keeway F-Act City...

Zetor 7211 krajowy

Zetor 7211, rocznik 1987, stan dobry. Krajowy, 20...

Siewnik Meprozet 23 orginał 1997r

siewnik na nowej ramie na gumowych kołach cena do...