Parczew: Odpowie za kradzież auta i grzejników

Kryminalni z Parczewa zatrzymali mężczyznę, który odpowie za kradzież Forda Focusa i grzejników z terenów byłej ciastkarni w Parczewie.Mundurowi odzyskali skradzione przedmioty oraz pojazd. Wczoraj 39 latek usłyszał zarzuty kradzieży z włamaniem. Za popełnione przestępstwo może mu grozić nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło na początku lipca w Parczewie. Z terenu byłej ciastkarni w Parczewie został skradziony Ford Focus. W opuszczonym budynku sprawca zdemontował grzejniki centralnego ogrzewania, łacznie 19 sztuk. Straty na szkodę Skarbu Państwa zostały oszacowane na blisko 6 tys złotych. Kryminalni ustalili a następnie zatrzymali 39 - latka, który stał za kradzieżą. Podczas przeszukania jego posesji znaleziono tablice rejestracyjne skradzionego Forda. Jak się okazało mieszkaniec gminny Parczew sprzedał auto na złom.  Odzyskano też skradzione grzejniki.

 - Wczoraj mężczyzna usłyszał zarzuty kradzieży z włamaniem. Złożył obszerne wyjaśnienia i wyraził chęć dobrowolnego poddania się karze. Za popełnione przestępstwo grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności - informuje oficer prasowy parczewskiej Policji Artur Łopacki. Ogłoszenia

Kredyt bez BIK dla zadłużonych

Kredyt bez bik Kredyt dla zadłużonych do 25 tyś...

Mieszkanie sprzedam ul. PCK

Sprzedam mieszkanie na ul. PCK 5, 2 oddzielne...

Meble - kanapa + 2 fotele, wersalka,...

Sprzedam meble z powodu przeprowadzki: kanapa + 2...

Oferuje pozyczki osobiste, od 9000 do...

Cześć, Szukasz pożyczki biznesowej, pożyczki...

skup zboża, kukrydzy, łubinu, grochu

Kupie zboża paszowe i konsumpcyjne, pszenicę,...

SKUP AUT

Skup aut