Złodziej środków ochrony roślin zatrzymany wraz z paserem

Do 10 lat pozbawienia wolności grozi 22 – latkowi, któremu kryminalni  udowodnili kradzież z włamaniem do budynków gospodarczych w Kalince.Jego łupem padły środki ochrony roślin o wartości blisko 15 tys złotych. Oprócz 22 – latka zatrzymano także mieszkańca gminy Dębowa Kłoda, który próbował sprzedać kradziony towar. Jemu za popełnione przestępstwo grozi do 5 lat.

Do zdarzenia doszło w połowie sierpnia bieżącego roku. Z budynków gospodarczych w miejscowości Kalinka zostały skradzione środki ochrony roślin. Właściciel oszacował straty na blisko 15 tys złotych. Mundurowi z parczewskiej komendy ustalili kto stał za tą kradzieżą z włamaniem. Okazało się, że sprawcą był 22 – letni mieszkaniec gminy Jabłoń, któremu w zbyciu kradzionych substancji pomagał 28 - latek z gminy Dębowa Kłoda. Obaj zostali zatrzymani i w miniony weekend usłyszeli zarzuty. Młodszemu za popełnione przestępstwo grozi aż do 10 lat pozbawienia wolności. Mężczyźnie który próbował sprzedać kradzione środki grozi natomiast do 5 lat pozbawienia wolności.

 - Skradzione mienie zostało odzyskane w całości i wróciło do właściciela. Mężczyźni po przedstawieniu zarzutów zostali zwolnieni. Obaj złożyli wyjaśnienia i wyrazili chęć dobrowolnego poddania się karze- informuje oficer prasowy parczewskiej Policji Artur Łopacki. Ogłoszenia

Mechanika samochodowa (calodobowa)

Mechanika Samochodowa ( całodobowa )  Wykonuje: -...

Kierowca C+E

Kierowca C+ E, jazda na trasach PL, LT, LV, SK, CZ,...

Pożyczki

Pożyczki na dowolny cel, miesięczne raty więcej...

Pożyczki

Pożyczki na dowolny cel, miesięczne raty więcej...

opieka

Opieka nad seniorem, kontakt 515187471

Wycinka drzew Parczew i okolice

Wycinka drzew w trudno dostępnych miejscach przy...