Parczew: Rozbił Nissana, którego właściciel zostawił kluczyki w stacyjce

Od trzech miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności grozi 35 – latkowi, który bez zgody właściciela wybrał się w podróż jego autem.Samochód zabrał sprzed posesji gdzie był zaparkowany z kluczykami w stacyjce. Podróż zakończyła się dachowaniem i zniszczonym ogrodzeniem  jednej z posesji na terenie  powiatu włodawskiego. Kierujący, który nie posiadał uprawnień do kierowania trafił do szpitala.

Do zdarzenia doszło w piątkowy wieczór. 35 – latek wykorzystując nieroztropność właściciela, który zostawił kluczyki w stacyjce Nissana odjechał nim  sprzed jego posesji. Mieszkaniec gminy Dębowa Kłoda wybrał się w podróż w kierunku Włodawy jednak w miejscowości Urszulin stracił panowanie nad pojazdem. Auto którym kierował uderzyło w ogrodzenie jednej z posesji po czym dachowało. Kierujący na szczęście z lekkimi obrażeniami trafił do szpitala. Badanie stanu trzeźwości alkomatem wykazało, że był trzeźwy. Okazało się także że 35 – latek nie powinien w ogóle zasiadać za kierownicę bo nie posiada prawa jazdy.

 - Mężczyzna usłyszał już zarzut krótkotrwałego użycia pojazdu. Za popełnione przestępstwo grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności. Policjanci apelują o właściwe zabezpieczenie swoich pojazdów - informuje oficer prasowy parczewskiej Policji Artur Łopacki. 

 Ogłoszenia

skup zboża, kukurydzy, łubinu, grochu,

Kupie zboża paszowe i konsumpcyjne, pszenicę,...

Pracownicy z Azji podejmą pracę w...

Nasz firma zapewnia sprowadzenie pracowników do...

Pożyczki dla zadłużonych, z...

Witam serdecznie, jeśli poszukujesz najlepszych...

audi 100 c4

audi 100 c4 2.5tdi 1991

Kupię betoniarkę sprawna

Kupię betoniarkę sprawna w rozsądnej cenie....

Magazynier

Magazynier Miejsce pracy: Parczew Opis...