Parczew: Rozbił Nissana, którego właściciel zostawił kluczyki w stacyjce

Od trzech miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności grozi 35 – latkowi, który bez zgody właściciela wybrał się w podróż jego autem.Samochód zabrał sprzed posesji gdzie był zaparkowany z kluczykami w stacyjce. Podróż zakończyła się dachowaniem i zniszczonym ogrodzeniem  jednej z posesji na terenie  powiatu włodawskiego. Kierujący, który nie posiadał uprawnień do kierowania trafił do szpitala.

Do zdarzenia doszło w piątkowy wieczór. 35 – latek wykorzystując nieroztropność właściciela, który zostawił kluczyki w stacyjce Nissana odjechał nim  sprzed jego posesji. Mieszkaniec gminy Dębowa Kłoda wybrał się w podróż w kierunku Włodawy jednak w miejscowości Urszulin stracił panowanie nad pojazdem. Auto którym kierował uderzyło w ogrodzenie jednej z posesji po czym dachowało. Kierujący na szczęście z lekkimi obrażeniami trafił do szpitala. Badanie stanu trzeźwości alkomatem wykazało, że był trzeźwy. Okazało się także że 35 – latek nie powinien w ogóle zasiadać za kierownicę bo nie posiada prawa jazdy.

 - Mężczyzna usłyszał już zarzut krótkotrwałego użycia pojazdu. Za popełnione przestępstwo grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności. Policjanci apelują o właściwe zabezpieczenie swoich pojazdów - informuje oficer prasowy parczewskiej Policji Artur Łopacki. 

 Ogłoszenia

Mechanika samochodowa (calodobowa)

Mechanika Samochodowa ( całodobowa )  Wykonuje: -...

Kierowca C+E

Kierowca C+ E, jazda na trasach PL, LT, LV, SK, CZ,...

Pożyczki

Pożyczki na dowolny cel, miesięczne raty więcej...

Pożyczki

Pożyczki na dowolny cel, miesięczne raty więcej...

opieka

Opieka nad seniorem, kontakt 515187471

Wycinka drzew Parczew i okolice

Wycinka drzew w trudno dostępnych miejscach przy...