Policja. Fotograf: KPP w Łecznej

Zatrzymani pijani kierowcy

Do 2 lat pozbawienia wolności grozi dwóm kierowcom, którzy w miniony weekend zasiedli za kierownice w stanie nietrzeźwości. Jeden z nich odpowie też za spowodowanie kolizji drogowej.Do pierwszego zdarzenia doszło po północy w miejscowości Lejno nad jeziorem Zagłębocze. Tam kierowca Seata uszkodził dwa inne pojazdy po czym próbował odjechać z miejsca. Został zatrzymany przez pracowników ośrodka wypoczynkowego, a następnie przekazany mundurowym. Badanie jakie przeprowadzili policjanci wykazało u 31- latka ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie.

Kilka godzin później przy ul. Kościelnej w Parczewie policjanci zatrzymali do kontroli kierowcę Renault. Badanie stanu trzeźwości wykazało u 19 – latka ponad 0,2 promila. Mieszkaniec gminy Radzyń Podlaski odpowie przed sądem za wykroczenie jakim jest prowadzenie auta w stanie po użyciu alkoholu.

Blisko promil miał kierowca, który tego samego dnia został zatrzymany do kontroli drogowej w Sosnowicy. Mieszkaniec gminy Świdnik podzielił losy poprzedników, także stracił prawo jazdy i za popełnione przestępstwo odpowie przed sądem. Grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności.Ogłoszenia

Kredyt na 500+

Kredyt na świadczenia z MOPSu i GOPSu oraz 500+...

Piec

Sprzedam piec CO miałowy, zasypowy, okres używania 9...

Zatrudnię w sklepie

Zatrudnię w sklepie w Parczewie dwie kobiety na 1/2...

Skup zboża paszowego i konsumpcyjnego...

Skup zboża paszowego i konsumpcyjnego pszenicy...

Kupie mieszkanie. Najlepiej do remontu.

Kupie mieszkanie do 60m^2 w Parczewie. Najlepiej do...

Zatrudnię pracownika budowlanego...

Firma budowlana istniejąca na rynku norweskim szuka...

{**}