Okradał swojego pracodawcę

Właściciel firmy oszacował straty na ponad 8 tys. zł. Policjanci odzyskali część skradzionych narzędzi oraz paliwa.Policjanci z Wydziału Kryminalnego parczewskiej komendy zatrzymali 29-latka, który odpowie za okradanie swojego pracodawcy. Na przełomie października i listopada parczewska policja była informowana o kradzieżach, jakie miały miejsce na terenie budowy drogi wojewódzkiej w kierunku Lubartowa. Łupem złodzieja padały urządzenia, narzędzia oraz paliwo. Łączna suma strat wyniosła ponad 8 tys. zł.

Mundurowi ustalili kto stoi za tym procederem i okazało się że jest to pracownik tej firmy. Sprawcę zatrzymali w momencie, gdy swoim samochodem wywoził z budowy skradzione paliwo. Mężczyzna został zatrzymany i trafił na komendę. Podczas przeszukania jego posesji na terenie powiatu włodawskiego policjanci odnaleźli i zabezpieczyli około 250 litrów paliwa oraz narzędzia pochodzące z kradzieży.

Mężczyzna został już przesłuchany i wczoraj usłyszał zarzuty kradzieży. Za popełnione przestępstwo grozi mu teraz kara do 5 lat pozbawienia wolności.