Dzielnicowa bije na głowę kolegów

Trwa Plebiscyt "Wspólnoty" i Komendy Powiatowej Policji w Parczewie. Po trzecim tygodniu głosowania na pierwszym miejscu pozostaje st. sierż. Katarzyna Woźniak, a na drugi miejscu sierż. szt. Bartłomiej Wilczyński. Głosowanie potrwa do północy 22 listopada. Do tego czasu oczekujemy na głosy.O zwycięstwie zdecyduje liczba oddanych na kandydata głosów.

Głosować można na dwa sposoby.

Kupon: wycięty z gazety i wypełniony kupon dostarczyć należy do redakcji (adres w stopce redakcyjnej) albo wrzucić go do skrzynki znajdującej się w Komendzie Powiatowej Policji w Parczewie.

SMS: wysyłając SMS pod numer 72051 o treści wskazanej przy nazwisku kandydata (wsp.parczew. numer kandydata), koszt SMS 2,46 zł (z VAT).

 

Dzielnicowi odpowiadają za nasze bezpieczeństwo, powinni znać problemy mieszkańców swoich rejonów i mieć z nimi jak najlepszy kontakt. Który z dzielnicowych postrzegany jest przez mieszkańców najlepiej, pokaże Plebiscyt na Najbardziej Rozpoznawalnego Dzielnicowego Powiatu Parczewskiego.

Organizujemy go wspólnie z Komendą Powiatową Policji w Parczewie. Wpisuje się on w program MSWiA "Dzielnicowi bliżej nas", zgodnie z którym dzielnicowi mają być bardziej aktywni i widoczni w swoich rejonach. Ich rola ma stać się większa, a kontakt z mieszkańcami bliższy.

Na terenie powiatu pracuje obecnie czworo dzielnicowych:

1. st. sierż. Katarzyna Woźniak, sms o treści: wsp.parczew.4 - 36 głosów

2. sierż. szt. Bartłomiej Wilczyński, sms o treści: wsp.parczew.5 - 3 głosy

3. sierż. szt. Waldemar Mackiewicz, sms o treści: wsp.parczew.3 - 2 głosy

4. mł. asp. Piotr Szczygielski, sms o treści: wsp.parczew.2 - 1 głos