Uderzył w drzewo i dachował - Fotorelacja

Kierowca audi stracił panowanie nad pojazdem, zjechał do rowu i uderzył w przydrożne drzewo. Następnie jego auto dachowało.W poniedziałek około południa dyżurny parczewskiej jednostki otrzymał informację, że w miejscowości Kostry, gmina Milanów, w przydrożnym rowie na dachu leży osobowy audi. Z relacji zgłaszającego wynikało, że w środku może być zamknięty kierowca. Na miejsce pojechali policjanci oraz służby ratownicze. Po wydostaniu z auta, kierowca został przewieziony do szpitala. Jego obrażenia okazały się poważne.

Jak wstępnie ustalili interweniujący policjanci, przyczyną wypadku było niedostosowanie prędkości do panujących warunków na drodze. Kierowca audi, mieszkaniec gminy Milanów, na prostym odcinku drogi w pewnym momencie stracił panowanie nad pojazdem. Jego auto zjechało do przydrożnego rowu gdzie uderzyło w drzewo i dachowało.

Obrażenia jakie odniósł 32-latek uniemożliwiały przeprowadzenie badania na zawartość alkoholu w organizmie. Została mu pobrana krew do badań. Policjanci wyjaśniają wszystkie okoliczności tego wypadku.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
Fot. OSP Milanów