(fot. KWP Lublin).

Zamiast w sarnę uderzył w drzewo

Pięć osób trafiło do szpitala w wyniku wczorajszego zdarzenia drogowego na drodze wojewódzkiej nr 812. 20-latek z gm. Jabłoń chcąc uniknąć zderzenia z sarną stracił panowanie nad pojazdem, wypadł z drogi i uderzył w drzewo.Wczoraj około godziny 22:00 na drodze wojewódzkiej nr 812 pomiędzy miejscowościami Kaplonosy i Mosty doszło do poważnego wypadku drogowego. Wstępne ustalenia policjantów wskazują, że 20-latek z gminy Jabłoń kierujący samochodem Kia Sorento chcąc uniknąć zderzenia z sarną na łuku jezdni stracił panowanie nad pojazdem. W efekcie auto wypadło z drogi i uderzyło w drzewo.
Kierujący jak i czworo pasażerów zostało przetransportowanych do szpitala. Trzy osoby po wstępnych badaniach mogły wrócić do domu. W szpitalu z poważnymi obrażeniami pozostali 23-latek i 17-latka - mieszkańcy gminy Wisznice. Badanie alkomatem przeprowadzone przez policjantów wykazało, że kierowca był trzeźwy.
Policjanci wyjaśniają okoliczności tego wypadku drogowego oraz apelują o ostrożną i bezpieczną jazdę zwłaszcza w terenach leśnych.