Pierwsza w historii Parczewa debata przedwyborcza

Pierwsza w historii miasta debata pomiędzy kandydatami na burmistrza Parczewa rozpocznie się w czwartek, 11 października o godzinie 17:00, w sali bankietowej hotelu G.H.OTEL przy ul. Strażackiej w Parczewie. Wejście od ul. SzerokiejWspólnota organizuje pierwszą w historii Parczewa debatę pomiędzy kandydatami na burmistrza naszego miasta. W nadchodzących wyborach o fotel burmistrza będzie walczyło 2 kandydatów. Adam Domański, obecnie wicestarosta powiatu parczewskiego, zmierzy się z urzędującym burmistrzem Pawłem Kędrackim. 
Celem debaty jest zachęcenie Czytelników Wspólnoty do wzięcia udziału w wyborach samorządowych. Debata ma przybliżać Czytelnikom kandydatów na burmistrzów.
Zgodnie z przesłanym uczestnikom regulaminem, w pierwszej części debaty kandydaci zadają sobie nawzajem pytania. W drugiej części publiczność zadaje pytania dowolnym kandydatom. Na zakończenie każdy z kandydatów ma prawo do 3-minutowego podsumowania.
W piątek, 28 września, wysłaliśmy zaproszenia do udziału w debacie zarówno Adamowi Domańskiemu, jak i Pawłowi Kędrackiemu.