Adam Domański pokieruje Wydziałem Komunikacji

Z początkiem grudnia były wicestarosta został kierownikiem wydziału komunikacji. Wspólnota czeka na odpowiedź na pytania zadane Jerzemu Maśluchowi.Starosta Jerzy Maśluch powierzył Adamowi Domańskiemu, byłemu wicestaroście parczewskiemu, odpowiedzialny odcinek, którym jest wydział komunikacji. Domański pytany o to, jak dostał pracę kierownika tego wydziału odpowiedział, że wrócił do pracy w starostwie, gdzie pracował przed objęciem funkcji wicestarosty. - O tym kim kto w starostwie jest, decyduje zarząd i starosta - poinformował Wspólnotę Adam Domański. 

Pytania drogą elektroniczną 

Nie mieliśmy tyle szczęścia przy próbie rozmowy z Jerzym Maśluchem. Starosta co prawda odebrał połączenie, ale odmówił rozmowy z redaktorem "Wspólnoty". Zażyczył sobie, żeby pytania zadać mu drogą elektroniczną. Spełniliśmy to życzenie i w czwartek 6 grudnia wysłaliśmy prośbę o odpowiedź na następujące pytania:

1. Od kiedy Pan Adam Domański jest kierownikiem, bądź pełniącym obowiązki kierownika Wydziału Komunikacji parczewskiego starostwa?

2. Kto i w jakim trybie powołał Pana Adama Domańskiego na to stanowisko (czy był konkurs, czy mianowanie, itp.)?

3. Co się stało z poprzednim kierownikiem Panem Janem Najsem, który był wieloletnim pracownikiem starostwa powiatowego?

4. Kiedy Pan Jan Najs (w którym roku) nabył uprawnienia emerytalne?

5. Dlaczego właśnie Pan Adam Domański, a nie inna osoba została kierownikiem Wydziału Komunikacji (jakie ma kompetencje w tej materii)?

6. Dlaczego Pan starosta Jerzy Maśluch w rozmowach telefonicznych odmawia udzielania informacji redakcji tygodnika "Wspólnota Parczewska"? 
Ciągle czekamy na odpowiedź Jerzego Maślucha.

Adam Domański, nowy kierownik Wydziału Komunikacji parczewskiego starostwa

O tym kim kto w starostwie jest, decyduje zarząd i starosta 

 
 

Rozmowa dziennikarza "Wspólnoty" ze starostą Jerzym Maśluchem


"Wspólnota": Chciałem zapytać o kierownika Wydziału Komunikacji, bo taka informacja do nas dotarła (tu starosta przerwał wypowiedź dziennikarza)
Jerzy Maśluch: Nie, dziękuję bardzo, proszę drogą elektroniczną (tu redaktor przerwał wypowiedź starosty)
"Wspólnota": Czy to jest pytanie za trudne, żeby Pan odpowiedział przez telefon?
Jerzy Maśluch: Nie, nie, nie, ja nie udzielam Panu informacji przez telefon. Dziękuję. Miłego dnia.