Masz problem? Dzwoń do radnego, którego wybrałeś

Chcesz porozmawiać ze swoim radnym? Sprawdź, czy udostępnił swój numer telefonu.



Po jesiennych wyborach mamy nowych radnych i pięcioletnią kadencję przed nami. Na początku stycznia poprosiliśmy starostwo powiatowe i urzędy gmin o numery telefonów do wszystkich radnych, żeby sprawdzić, kto chce kontaktu z wyborcami, a kto pozostaje w konspiracji. Dostaliśmy odpowiedź od wszystkich samorządów z wyjątkiem gminy Milanów. Sekretarz gminy Mirosław Kałuski powiedział "Wspólnocie", że nie zdążył zebrać od radnych deklaracji o udostępnieniu, bądź nieudostępnieniu ich numerów telefonów. Deklaracje mają być złożone na najbliższej sesji Rady Gminy 31 stycznia.

W poprzednim numerze opublikowaliśmy kontakty do parczewskich radnych miejskich.  

W ubiegłym roku na naszych łamach ukazał się artykuł pt.: "Chcą naszych pieniędzy, a nie chcą mieć z nami kontaktu". Pisząc o pieniądzach, mieliśmy na myśli diety. W treści artykułu podaliśmy nazwiska radnych i ich numery telefonów do kontaktu, po to, żeby wyborcy mogli zwracać się do nich z różnymi sprawami. Wówczas nie wszyscy radni podali numery telefonów kontaktowych. Tym razem jest podobnie.

Powiat Parczew

Imię i nazwisko

Telefon

E-mail

Janusz Zieliński

505 174 441

przewodniczacy@parczew.pl

Samanta Lamczyk-Kaczorek

Nie udostępniła

s.lamczyk-kaczorek@parczew.pl

Wiesław Byra

504 485 671

w.byra@parczew.pl

Wiesław Czarnacki

608 473 063

w.czarnacki@parczew.pl

Sławomir Czech

Nie udostępnił

s.czech@parczew.pl

Piotr Denejko

509 225 906

p.denejko@parczew.pl

Artur Jaszczuk

698 738 750

wicestarosta@parczew.pl

Kazimierz Jaszczuk

500 730 514

k.jaszczuk@parczew.pl

Krystyna Jaśkiewicz

504 036 708

k.jaskiewicz@parczew.pl

Jan Makarewicz

692 104 694

j.makarewicz@parczew.pl

Artur Makówka

606 714 842

a.makowka@parczew.pl

Jerzy Maśluch

83 355 16 64

starosta@parczew.pl

Janusz Sawiuk

510 083 252

j.sawiuk@parczew.pl

Andrzej Turowski

506 046 931

a.turowski@parczew.pl

Adam Wróblewski

505 174 441

a.wroblewski@parczew.pl

 


Siemień

Imię i nazwisko

Numer telefonu

Adres e-mail

Janusz Wójcik

515 504 605

janek111-11@wp.pl

Anna Jakubiuk

506 198 007

annajakubiuk.aj@gmail.com

Barbara Byk

669 873 169

barbarabyk1@gmail.com

Paweł Cymerman

507 343 313

p.cyme@wp.pl

Leszek Danilkiewicz

664 414 539

brak

Bożena Dziewulska

510 682 505

brak

Janina Grygorewicz

512 341 712

brak

Anna Kolasińska

506 872 993

kolaska10@o2.pl

Małgorzata Konarska

509 912 167

brak

Małgorzata Kopeć

514 034 932

brak

Rafał Łukasik

785 701 826

brak

Bartłomiej Maliszewski

508 201 969

maliszewski.bartlomiej@wp.pl

Ryszard Mróz

83 354 72 72

509 657 924

brak

Krzysztof Musik

506 174 012

brak

Stanisław Teleon

83 354 71 10

brak

Dębowa Kłoda

Imię i nazwisko

Telefon

E-mail

Mieczysław Chęckiewicz

507 195 923

brak

Paweł Dźwigała

783 676 734

brak

Danuta Gajos

783 285 151

brak

Maciej Galejczuk

575 321 667

brak

Bartłomiej Gogłuska

509 275 656

brak

Paulina Kołodziej

501 099 746

brak

Ryszard Lewicki

500 286 230

brak

Maria Makowska

666 607 161

brak

Mirosław Sutryk

504 906 308

brak

Jacek Szyszkowski

697 728 872

brak

Tomasz Tarasiuk

509 791 205

brak

Stanisław Woźniak

83 355 71 80

brak

Bogdan Zenowicz

504 009 322

brak

Jarosław Zieliński

506 325 914

brak

Waldemar Ziółkowski

510 450 939

brak

Podedwórze

Imię i nazwisko

Telefon

E-mail

Jan Ciemniewski

798 474 100

brak

Katarzyna Borsuk

660 196 414

k.borsuk@podedworze.pl

Wiesław Bełdyk

500 153 430

w.beldyk@podedworze.pl

Agnieszka Chilimoniuk

516 400 833

a.chilimoniuk@podedworze.pl

Marian Ćwikliński

695 598 707

m.cwiklinski@podedworze.pl

Anna Drabik

507 894 654

a.drabik@podedworze.pl

Sławomir Gierej

691 667 083

s.gierej@podedworze.pl

Kazimierz Iwaniuk

885 757 300

k.iwaniuk@podedworze.pl

Marian Miszczuk

502 848 052

marian.miszczuk@podedworze.pl

Grzegorz Kozioł

608 492 621

g.koziol@podedworze.pl

Agnieszka Michalska

604 162 833

a.michalska@podedworze.pl

Dominik Mitura

661 235 425

d.miura@podedworze.pl

Łukasz Pasikowski

603 309 641

l.pasikowski@podedworze.pl

Irena Tkaczuk

505 913 120

i.tkaczuk@podedworze.pl

Justyna Wołos

brak

j.wolos@podedworze.pl

Sosnowica

Imię i nazwisko

Telefon

E-mail

Stanisław Bancerz

697 633 071

marzena6303@wp.pl

Marek Chibowski

663 707 038

brak

Wojciech Czekalski

607 416 611

brak

Barbara Dorożyńska

793 732 502

rdk1o@o2.pl; k1rd3o@o2.pl

Henryk Grzegorczyk

512 146 739

brak

Robert Grzywaczewski

607 218 153

brak

Mariusz Hołowieniec

661 199 282

mariuszhol@gmail.com

Małgorzata Kołodziej

604 149 564

gola953@interia.pl

Maria Majewska

724 440 570

brak

Jacek Mitruk

508 960 637

iacek_1989@wp.pl

Mariola Muzyka

502 031 511

mariolamuzyka62@wp.pl

Maciej Osieleniec

604 489 256

maciek@abies.com.pl

Katarzyna Staniak

606 726 147

brak

Robert Wójtowicz

606 495 521

brak

Krystyna Żółkowska

512 452 781

zolkowska.krystyna@gmail.com

Jabłoń

Imię i nazwisko

Telefon

E-mail

Diana Abramczuk–Sak

661 095 735

diana.abramczuk@wp.pl

Lidia Byczkowska

663 128 277

lidia.byczkowska@o2.pl

Krystian Duda

534 296 522

lm199220@wp.pl

Roman Garmol

504 198 956

brak

Adam Januszko

511 853 754

adam.januszko@wp.pl

Henryk Jośko

608 823 689

hajotkol@gmail.com

Adam Kaczan

513 703 414

adamcus@wp.pl

Magdalena Kamola

663 194 907

kamola-magda@wp.pl

Łukasz Kowalczuk

513 650 933

kowal-984@o2.pl

Agnieszka Kuniszyk

515 644 859

jagna.kuniszyk@wp.pl

Michał Lewczuk

506 622 880

lewczuk-m@wp.pl

Paweł Niczyporuk

500 673 272

marek123niczyporuk@gmail.com

Magdalena Nieścioruk

512 946 562

magdan21g@wp.pl

Tomasz Sikora

502 146 279

sikoratomasz@o2.pl