Nowosielski z kompletem

Zwycięstwem zawodnika z Białej Podlaskiej zakończył się drugi turniej Grand Prix Parczewa w tenisie stołowym w kategorii open.Do rywalizacji stanęło 16 zawodników, którzy grali systemem do dwóch porażek. Organizatorzy w pierwszej rundzie rozstawili czterech najlepszych zawodników z pierwszej rywalizacji, która odbyła się w grudniu.

 W finale imprezy Jarosław Nowosielski z Białej Podlaskiej pokonał 3:2 Rafała Romaniuka z Parczewa i po raz drugi okazał się najlepszym zawodnikiem turnieju. W meczu o trzecie miejsce Dariusz Abramowicz z Kolana uległ 0:3 Adamowi Kaczorowi z Parczewa.

Wyniki zostały wliczone do ogólnej klasyfikacji Grand Prix Parczewa. Cały cykl składa się z czterech indywidualnych turniejów, z których premiowane będą trzy najlepsze wyniki. Kolejne zmagania odbędą się pod koniec lutego. Na najlepszych czekają atrakcyjne nagrody oraz trofea sportowe ufundowane przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Urząd Miejski w Parczewie.

 

KLASYFIKACJA KOŃCOWA

1. Jarosław Nowosielski (Biała Podlaska)

2. Rafał Romaniuk (Parczew)

3. Adam Kaczor (Parczew)

4. Dariusz Abramowicz (Kolano)

5-6. Zbigniew Duda (Zaniówka), Andrzej Szot (Biała Podlaska)

7-8. Grzegorz Wołowik (Rudno), Tomasz Niczyporuk (Kalinka)

9-12. Wiesław Płusko (Biała Podlaska), Andrzej Bondarzewski (Biała Podlaska), Krzysztof Kopiś (Parczew), Emil Abramczuk (Kolano)

13-16. Sebastian Tomczyszyn (Biała Podlaska), Henryk Dyrda (Biała Podlaska), Sebastian Chmielewski (Biała Podlaska), Damian Duda (Zaniówka)

 

KLASYFIKACJA GENERALNA

200 - Jarosław Nowosielski

165 - Dariusz Abramowicz

140 - Grzegorz Wołowik

135 - Zbigniew Duda, Andrzej Szot

125 - Andrzej Bondarzewski

110 - Wiesław Płusko, Krzysztof Kopiś

95 - Henryk Dyrda

90 - Rafał Romaniuk

80 - Adam Kaczor

60 - Tomasz Niczyporuk

50 - Wiesław Waniowski, Tomasz Przyczyna, Jarosław Makaruk, Emil Abramczuk

45 - Damian Duda, Sebastian Chmielewski, Sebastian Tomczyszyn