Zagraj w lidze halowej piłki nożnej

Jeśli pasjonujesz się grą w piłkę nożną i chcesz zmierzyć się z innymi, zgłoś się do rozgrywek Miejsko - Powiatowej Parczewskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej zespołów pięcioosobowych w sezonie 2018/2019.Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, MKS Victoria oraz Urząd Miejski w Parczewie zapraszają młodzież oraz osoby dorosłe do udziału w rozgrywkach kolejnej edycji Miejsko - Powiatowej Parczewskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej zespołów pięcioosobowych w sezonie 2018/2019.

Zapisz się w biurze MOSiR

Zapisy do rozgrywek przyjmowane są w biurze MOSiR na stadionie przy Al. Jana Pawła II 1 w godz. 8 -15 do dnia 13 grudnia. Drużyny należy zgłaszać na imiennych listach pobranych ze strony internetowej www.futsal.stones91.pl w zakładce "zgłoś drużynę". Warunkiem przystąpienia do rozgrywek jest wpłacenie w nieprzekraczalnym terminie wpisowego w kwocie 400 zł w biurze MOSiR - jako opłatę startową. Drużyny mogą liczyć maksymalnie 15 zawodników zgłoszonych na liście z podaniem następujących danych: nazwy zespołu, personalia zawodników oraz podpis oświadczenia o odpowiedzialności indywidualnej za swój stan zdrowia i start w rozgrywkach.

Drużyny, które nie spełnią opisanych wymogów, nie będą brane pod uwagę w rozgrywkach. Przewidziany strat ligi nastąpi 15 lub 16 grudnia. Mecze będą rozgrywane w hali Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Parczewie przy ul. Wojska Polskiego 1. Drużyny obowiązuje bezwzględnie jednakowy strój sportowy oraz buty z niebrudzącą podeszwą, przeznaczone do gry na hali. Impreza odbędzie się pod patronatem Wspólnoty Parczewskiej.

PMN Agro Gęś górą w porzednim sezonie

W minionym sezonie Miejskiej Parczewskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej wystartowało dziewięć zespołów, reprezentowanych przez pracowników zakładów pracy, młodzież szkolną oraz zawodników miejscowych i okolicznych klubów sportowych. Drużyny rywalizowały w rundach rozgrywkowych. W ramach ligi odbyło się 88 meczów, w których wzięło udział ponad 200 uczestników. Sprawami organizacyjnymi zajmował się Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji.

Najlepszym zespołem Miejskiej Parczewskiej Ligi Halowej w Piłce Nożnej został zespół PMN AGRO Gęś, który wyprzedził LKS Agrotex Milanów. Na trzecim stopniu podium znalazła się drużyna Junior Parczew. Kolejne miejsca zajęli: SM Serwis Milanów, Black Horses Parczew, Stones 91 Parczew, Eres Security, Czarno To Widzę Parczew oraz Dąb II Dębowa Kłoda.

 

WYRÓŻNIENIA INDYWIDUALNE I DRUŻYNOWE

Organizatorzy Miejskiej Parczewskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej przyznali wiele wyróżnień indywidualnych oraz drużynowych.

Król strzelców

Królem strzelców I ligi został Albert Chomiuk (Junior Parczew), który zdobył 57 goli. Z kolei wśród drugoligowców najskuteczniejszy był Łukasz Zacharczuk (Black Horses Parczew), który zdobył tyle samo bramek.

Najlepszy z najlepszych

Najlepszym zawodnikiem ligi został uznany Bartłomiej Jaszczuk. Zawodnik PMN Agro Gęś poprowadził drużynę do tytułu mistrzów rozgrywek.

Najlepszy bramkarz

Najlepszym golkiperem został uznany Mikołaj Pajdosz z ekipy triumfatorów, który wpuścił do bramki najmniej goli ze wszystkich zawodników grających na tej pozycji.

Odkrycie sezonu

Odkryciem rozgrywek został uznany zawodnik SM Serwisu Milanów - Janusz Żuk.

Wyróżnienia w drużynach

Wyróżnienia w drużynach odebrali: Łukasz Kowalczuk (PMN Agro Gęś), Grzegorz Romaniuk (LKS Agrotex Milanów), Wojciech Lewczuk (Junior Parczew), Piotr Łotys (SM Serwis Milanów), Krystian Trociuk (Black Horses Parczew), Łukasz Sutryk (Eres Security), Grzegorz Tabeński (Stones 91 Parczew), Karol Kamiński (Czarno To Widzę Parczew), Bartłomiej Bonk (Dąb II Dębowa Kłoda).

STATYSTYKI I CIEKAWOSTKI

972 - wszystkie strzelone bramki w sezonie 2017/2018

20:3 - najwyższy wynik w lidze w meczu Junior - Dąb II

16 - tyle goli strzelił Albert Chomiuk w jednym meczy

147 - tyle bramek zdobył w lidze LKS Agrotex Milanów

55 - tyle goli (najmniej) stracił PMN Agro Gęś

129:73 - najlepszy bilans bramkowy w lidze w wykonaniu Black Horses

188 - tyle goli stracił Dąb II Dębowa Kłoda

95 - tylu zawodników strzeliło przynajmniej jedną bramkę

88 - tyle spotkań odbyło się w minionym sezonie halowym

11 - średnia goli zdobytych w jednym meczu