Kolizja z tirem w Nowym Orzechowie

Do groźnie wyglądającej kolizji doszło wczoraj w Nowym Orzechowie.Jak ustalili mundurowi kierująca Fordem Fiestą nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu ciężarówce. Pojazd, którym się poruszała zakończył swoją drogę w przydrożnym rowie. Badanie wykazało, że kierujący byli trzeźwi. Sprawczyni kolizji za spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym straciła prawo jazdy.

Do zdarzenia doszło wczoraj w miejscowości Nowy Orzechów. Jak ustalili policjanci jadąca od strony Zagłębocza mieszkanka Lublina wyjeżdżając z drogi podporządkowanej nie zastosowała się do znaku „ustąp pierwszeństwa”. Tym samym wyjechała wprost pod koła jadącego od strony Sosnowicy ciężarowego Dafa.

Kierująca osobówką może mówić o sporym szczęściu bo nie doznała poważniejszych obrażeń. Auto którym się poruszała zatrzymało się w przydrożnym rowie. Zostało poważnie uszkodzone. Badanie alkomatem wykazało, że kierujący byli trzeźwi.

 - Sprawczyni kolizji odebrano prawo jazdy za stworzenie zagrożenia w ruchu drogowym.  Sprawa będzie miała swój finał w Sądzie - informuje oficer prasowy parczewskiej Policji Artur Łopacki. 

 

 Ogłoszenia

Wkłady kominowe kominiarz

Pojawiają sie plamy na Twoim kominie? Miałeś pożar...

Pożyczka, kredyt dla każdego!

Kredyt, pożyczka na oświadczenie dla każdego....

Dom z działką w Rudnie Pierwszym -...

Sprzedam dom murowany , dwa pokoje, kuchnia,...

akwarium dla rybek

akwarium 70litrow uzywane z filtrem wewnetrznym,...

kierowca kat B

Zatrudnię kierowcę kat.B , współpraca z firmą FLASH....

Praca na produkcji

Praca na produkcji w Komarówce Podlaskiej. Więcej...