Kolizja z tirem w Nowym Orzechowie

Do groźnie wyglądającej kolizji doszło wczoraj w Nowym Orzechowie.Jak ustalili mundurowi kierująca Fordem Fiestą nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu ciężarówce. Pojazd, którym się poruszała zakończył swoją drogę w przydrożnym rowie. Badanie wykazało, że kierujący byli trzeźwi. Sprawczyni kolizji za spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym straciła prawo jazdy.

Do zdarzenia doszło wczoraj w miejscowości Nowy Orzechów. Jak ustalili policjanci jadąca od strony Zagłębocza mieszkanka Lublina wyjeżdżając z drogi podporządkowanej nie zastosowała się do znaku „ustąp pierwszeństwa”. Tym samym wyjechała wprost pod koła jadącego od strony Sosnowicy ciężarowego Dafa.

Kierująca osobówką może mówić o sporym szczęściu bo nie doznała poważniejszych obrażeń. Auto którym się poruszała zatrzymało się w przydrożnym rowie. Zostało poważnie uszkodzone. Badanie alkomatem wykazało, że kierujący byli trzeźwi.

 - Sprawczyni kolizji odebrano prawo jazdy za stworzenie zagrożenia w ruchu drogowym.  Sprawa będzie miała swój finał w Sądzie - informuje oficer prasowy parczewskiej Policji Artur Łopacki. 

 

 Ogłoszenia

Pożyczki

Pożyczki na dowolny cel, miesięczne raty więcej...

Pożyczki

Pożyczki na dowolny cel, miesięczne raty więcej...

opieka

Opieka nad seniorem, kontakt 515187471

Wycinka drzew Parczew i okolice

Wycinka drzew w trudno dostępnych miejscach przy...

Wokalistka

Zespół poszukuje wokalistki nie koniecznie z...

Przeprowadzki transport maszyn...

Usługi transportowe przeprowadzki transport maszyn...