Kolizja z tirem w Nowym Orzechowie

Do groźnie wyglądającej kolizji doszło wczoraj w Nowym Orzechowie.Jak ustalili mundurowi kierująca Fordem Fiestą nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu ciężarówce. Pojazd, którym się poruszała zakończył swoją drogę w przydrożnym rowie. Badanie wykazało, że kierujący byli trzeźwi. Sprawczyni kolizji za spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym straciła prawo jazdy.

Do zdarzenia doszło wczoraj w miejscowości Nowy Orzechów. Jak ustalili policjanci jadąca od strony Zagłębocza mieszkanka Lublina wyjeżdżając z drogi podporządkowanej nie zastosowała się do znaku „ustąp pierwszeństwa”. Tym samym wyjechała wprost pod koła jadącego od strony Sosnowicy ciężarowego Dafa.

Kierująca osobówką może mówić o sporym szczęściu bo nie doznała poważniejszych obrażeń. Auto którym się poruszała zatrzymało się w przydrożnym rowie. Zostało poważnie uszkodzone. Badanie alkomatem wykazało, że kierujący byli trzeźwi.

 - Sprawczyni kolizji odebrano prawo jazdy za stworzenie zagrożenia w ruchu drogowym.  Sprawa będzie miała swój finał w Sądzie - informuje oficer prasowy parczewskiej Policji Artur Łopacki. 

 

 Ogłoszenia

Siewnik Meprozet 23 orginał 1997r

siewnik na nowej ramie na gumowych kołach cena do...

siewnik poznaniak 1997 igła

siewnik idealny 3 metry rolki do drobnego wysiewu...

Rozrzutnik obornika produkcji...

sprzedam rozrzutni w bardzo dobrym stanie cena do...

POŁOŻĘ GŁADZIE BEZPYŁOWE

Multi-Finish to gładź angielska kładziona na mokro...

Alufelgi 15 z oponami zimowymi

Sprzedam 4 koła z oponami zimowymi 195/65 R 15 w...

Kierowca kat. C+E

Kierowca kat. C+E, uprawnienia na HDS. IR- BUD...