Kolizja z tirem w Nowym Orzechowie

Do groźnie wyglądającej kolizji doszło wczoraj w Nowym Orzechowie.Jak ustalili mundurowi kierująca Fordem Fiestą nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu ciężarówce. Pojazd, którym się poruszała zakończył swoją drogę w przydrożnym rowie. Badanie wykazało, że kierujący byli trzeźwi. Sprawczyni kolizji za spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym straciła prawo jazdy.

Do zdarzenia doszło wczoraj w miejscowości Nowy Orzechów. Jak ustalili policjanci jadąca od strony Zagłębocza mieszkanka Lublina wyjeżdżając z drogi podporządkowanej nie zastosowała się do znaku „ustąp pierwszeństwa”. Tym samym wyjechała wprost pod koła jadącego od strony Sosnowicy ciężarowego Dafa.

Kierująca osobówką może mówić o sporym szczęściu bo nie doznała poważniejszych obrażeń. Auto którym się poruszała zatrzymało się w przydrożnym rowie. Zostało poważnie uszkodzone. Badanie alkomatem wykazało, że kierujący byli trzeźwi.

 - Sprawczyni kolizji odebrano prawo jazdy za stworzenie zagrożenia w ruchu drogowym.  Sprawa będzie miała swój finał w Sądzie - informuje oficer prasowy parczewskiej Policji Artur Łopacki. 

 

 Ogłoszenia

Dom z działką 0,56 ha

Sprzedam dom w cichej i spokojnej okolicy położonej...

BMW

sprzedam bmw320.d,poj.2.0 rok prod 2003 seria3...

sprzedam fiata punto

sprzedam fiata punto 2 rok prod 2002,stan dobry cena...

sprzedam silnik elektryczny

sprzedam silnik elektryczny 3 fazowy 2,2 kw,1410 obr...

Sprzedam krowę cielną

Sprzedam krowę cielną wraz z 2 dużymi cielakami.Tel....

Sprzęt rolniczy

Sprzedam: wialnia do zboża- 400 zł; siewnik konny do...