Kolizja z tirem w Nowym Orzechowie

Do groźnie wyglądającej kolizji doszło wczoraj w Nowym Orzechowie.Jak ustalili mundurowi kierująca Fordem Fiestą nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu ciężarówce. Pojazd, którym się poruszała zakończył swoją drogę w przydrożnym rowie. Badanie wykazało, że kierujący byli trzeźwi. Sprawczyni kolizji za spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym straciła prawo jazdy.

Do zdarzenia doszło wczoraj w miejscowości Nowy Orzechów. Jak ustalili policjanci jadąca od strony Zagłębocza mieszkanka Lublina wyjeżdżając z drogi podporządkowanej nie zastosowała się do znaku „ustąp pierwszeństwa”. Tym samym wyjechała wprost pod koła jadącego od strony Sosnowicy ciężarowego Dafa.

Kierująca osobówką może mówić o sporym szczęściu bo nie doznała poważniejszych obrażeń. Auto którym się poruszała zatrzymało się w przydrożnym rowie. Zostało poważnie uszkodzone. Badanie alkomatem wykazało, że kierujący byli trzeźwi.

 - Sprawczyni kolizji odebrano prawo jazdy za stworzenie zagrożenia w ruchu drogowym.  Sprawa będzie miała swój finał w Sądzie - informuje oficer prasowy parczewskiej Policji Artur Łopacki. 

 

 Ogłoszenia

skup zboża, kukrydzy, łubinu, grochu

Kupie zboża paszowe i konsumpcyjne, pszenicę,...

Grunty orne

Sprzedam grunty orne o powierzchni 5,01 ha,klasa...

Poszukuje mieszkania na 1 piętrze do...

Poszukóje mieszkania do kupienia na terenie parczewa...

Siewnik do kukurydzy Gaspardo SP$...

Siewnik z 2012roku pierwszy właściciel z...

Agregat ścierniskowy Mandam 3m

Do sprzedania gruber 3m 7łap zabezpieczenie kołkowe...

Busy do Niemiec, Holandii i Belgii

Oferujemy ekspresowe przewozy z Polski do Holandii,...