Zderzenie z łosiem w Wierzchowinach

Na drogach naszego jak i sąsiednich powiatów nie brakuje zdarzeń z udziałem leśnych zwierząt. Wczoraj w  miejscowości Wierzchowiny, gmina Siemień doszło do zdarzenia drogowego z udziałem łosia. W wyniku zderzenia auto którym poruszał się mieszkaniec gminy Siemień zostało poważnie uszkodzone.

Do zdarzenia doszło wczoraj wieczorem nieopodal miejscowości Wierzchowiny. Z lasu wprost pod koła Volkswagena Golfa wtargnął łoś. Z reguły takie zdarzenia bywają bardzo groźne na szczęście w tym przypadku kierujący pojazdem nie odniósł obrażeń. Auto którym poruszał się mieszkaniec gminy Siemień zostało poważnie uszkodzone. Z uwagi na rozległe uszkodzenia pokolizyjne mundurowi zatrzymali dowód rejestracyjny gdyż samochód wymagał gruntownych napraw.

Policjanci apelują o ostrożność na drogach przy pokonywaniu terenów zalesionych. Kolizja z leśnym zwierzęciem takim jak właśnie łoś lub dzik bywa bardzo niebezpieczna. Oprócz szkód materialnych takie zdarzenie może nieść za sobą zagrożenie dla zdrowia lub życia uczestników ruchu drogowego. Ogłoszenia

Dom z działką 0,56 ha

Sprzedam dom w cichej i spokojnej okolicy położonej...

BMW

sprzedam bmw320.d,poj.2.0 rok prod 2003 seria3...

sprzedam fiata punto

sprzedam fiata punto 2 rok prod 2002,stan dobry cena...

sprzedam silnik elektryczny

sprzedam silnik elektryczny 3 fazowy 2,2 kw,1410 obr...

Sprzedam krowę cielną

Sprzedam krowę cielną wraz z 2 dużymi cielakami.Tel....

Sprzęt rolniczy

Sprzedam: wialnia do zboża- 400 zł; siewnik konny do...