Zderzenie z łosiem w Wierzchowinach

Na drogach naszego jak i sąsiednich powiatów nie brakuje zdarzeń z udziałem leśnych zwierząt. Wczoraj w  miejscowości Wierzchowiny, gmina Siemień doszło do zdarzenia drogowego z udziałem łosia. W wyniku zderzenia auto którym poruszał się mieszkaniec gminy Siemień zostało poważnie uszkodzone.

Do zdarzenia doszło wczoraj wieczorem nieopodal miejscowości Wierzchowiny. Z lasu wprost pod koła Volkswagena Golfa wtargnął łoś. Z reguły takie zdarzenia bywają bardzo groźne na szczęście w tym przypadku kierujący pojazdem nie odniósł obrażeń. Auto którym poruszał się mieszkaniec gminy Siemień zostało poważnie uszkodzone. Z uwagi na rozległe uszkodzenia pokolizyjne mundurowi zatrzymali dowód rejestracyjny gdyż samochód wymagał gruntownych napraw.

Policjanci apelują o ostrożność na drogach przy pokonywaniu terenów zalesionych. Kolizja z leśnym zwierzęciem takim jak właśnie łoś lub dzik bywa bardzo niebezpieczna. Oprócz szkód materialnych takie zdarzenie może nieść za sobą zagrożenie dla zdrowia lub życia uczestników ruchu drogowego. Ogłoszenia

Wkłady kominowe kominiarz

Pojawiają sie plamy na Twoim kominie? Miałeś pożar...

Pożyczka, kredyt dla każdego!

Kredyt, pożyczka na oświadczenie dla każdego....

Dom z działką w Rudnie Pierwszym -...

Sprzedam dom murowany , dwa pokoje, kuchnia,...

akwarium dla rybek

akwarium 70litrow uzywane z filtrem wewnetrznym,...

kierowca kat B

Zatrudnię kierowcę kat.B , współpraca z firmą FLASH....

Praca na produkcji

Praca na produkcji w Komarówce Podlaskiej. Więcej...