Zderzenie z łosiem w Wierzchowinach

Na drogach naszego jak i sąsiednich powiatów nie brakuje zdarzeń z udziałem leśnych zwierząt. Wczoraj w  miejscowości Wierzchowiny, gmina Siemień doszło do zdarzenia drogowego z udziałem łosia. W wyniku zderzenia auto którym poruszał się mieszkaniec gminy Siemień zostało poważnie uszkodzone.

Do zdarzenia doszło wczoraj wieczorem nieopodal miejscowości Wierzchowiny. Z lasu wprost pod koła Volkswagena Golfa wtargnął łoś. Z reguły takie zdarzenia bywają bardzo groźne na szczęście w tym przypadku kierujący pojazdem nie odniósł obrażeń. Auto którym poruszał się mieszkaniec gminy Siemień zostało poważnie uszkodzone. Z uwagi na rozległe uszkodzenia pokolizyjne mundurowi zatrzymali dowód rejestracyjny gdyż samochód wymagał gruntownych napraw.

Policjanci apelują o ostrożność na drogach przy pokonywaniu terenów zalesionych. Kolizja z leśnym zwierzęciem takim jak właśnie łoś lub dzik bywa bardzo niebezpieczna. Oprócz szkód materialnych takie zdarzenie może nieść za sobą zagrożenie dla zdrowia lub życia uczestników ruchu drogowego. Ogłoszenia

Kierowca C+E

Kierowca C+ E, jazda na trasach PL, LT, LV, SK, CZ,...

Pożyczki

Pożyczki na dowolny cel, miesięczne raty więcej...

Pożyczki

Pożyczki na dowolny cel, miesięczne raty więcej...

opieka

Opieka nad seniorem, kontakt 515187471

Wycinka drzew Parczew i okolice

Wycinka drzew w trudno dostępnych miejscach przy...

Wokalistka

Zespół poszukuje wokalistki nie koniecznie z...