Zderzenie z łosiem w Wierzchowinach

Na drogach naszego jak i sąsiednich powiatów nie brakuje zdarzeń z udziałem leśnych zwierząt. Wczoraj w  miejscowości Wierzchowiny, gmina Siemień doszło do zdarzenia drogowego z udziałem łosia. W wyniku zderzenia auto którym poruszał się mieszkaniec gminy Siemień zostało poważnie uszkodzone.

Do zdarzenia doszło wczoraj wieczorem nieopodal miejscowości Wierzchowiny. Z lasu wprost pod koła Volkswagena Golfa wtargnął łoś. Z reguły takie zdarzenia bywają bardzo groźne na szczęście w tym przypadku kierujący pojazdem nie odniósł obrażeń. Auto którym poruszał się mieszkaniec gminy Siemień zostało poważnie uszkodzone. Z uwagi na rozległe uszkodzenia pokolizyjne mundurowi zatrzymali dowód rejestracyjny gdyż samochód wymagał gruntownych napraw.

Policjanci apelują o ostrożność na drogach przy pokonywaniu terenów zalesionych. Kolizja z leśnym zwierzęciem takim jak właśnie łoś lub dzik bywa bardzo niebezpieczna. Oprócz szkód materialnych takie zdarzenie może nieść za sobą zagrożenie dla zdrowia lub życia uczestników ruchu drogowego. Ogłoszenia

skup zboża, kukrydzy, łubinu, grochu

Kupie zboża paszowe i konsumpcyjne, pszenicę,...

Grunty orne

Sprzedam grunty orne o powierzchni 5,01 ha,klasa...

Poszukuje mieszkania na 1 piętrze do...

Poszukóje mieszkania do kupienia na terenie parczewa...

Siewnik do kukurydzy Gaspardo SP$...

Siewnik z 2012roku pierwszy właściciel z...

Agregat ścierniskowy Mandam 3m

Do sprzedania gruber 3m 7łap zabezpieczenie kołkowe...

Busy do Niemiec, Holandii i Belgii

Oferujemy ekspresowe przewozy z Polski do Holandii,...