Zderzenie z łosiem w Wierzchowinach

Na drogach naszego jak i sąsiednich powiatów nie brakuje zdarzeń z udziałem leśnych zwierząt. Wczoraj w  miejscowości Wierzchowiny, gmina Siemień doszło do zdarzenia drogowego z udziałem łosia. W wyniku zderzenia auto którym poruszał się mieszkaniec gminy Siemień zostało poważnie uszkodzone.

Do zdarzenia doszło wczoraj wieczorem nieopodal miejscowości Wierzchowiny. Z lasu wprost pod koła Volkswagena Golfa wtargnął łoś. Z reguły takie zdarzenia bywają bardzo groźne na szczęście w tym przypadku kierujący pojazdem nie odniósł obrażeń. Auto którym poruszał się mieszkaniec gminy Siemień zostało poważnie uszkodzone. Z uwagi na rozległe uszkodzenia pokolizyjne mundurowi zatrzymali dowód rejestracyjny gdyż samochód wymagał gruntownych napraw.

Policjanci apelują o ostrożność na drogach przy pokonywaniu terenów zalesionych. Kolizja z leśnym zwierzęciem takim jak właśnie łoś lub dzik bywa bardzo niebezpieczna. Oprócz szkód materialnych takie zdarzenie może nieść za sobą zagrożenie dla zdrowia lub życia uczestników ruchu drogowego. Ogłoszenia

Siewnik Meprozet 23 orginał 1997r

siewnik na nowej ramie na gumowych kołach cena do...

siewnik poznaniak 1997 igła

siewnik idealny 3 metry rolki do drobnego wysiewu...

Rozrzutnik obornika produkcji...

sprzedam rozrzutni w bardzo dobrym stanie cena do...

POŁOŻĘ GŁADZIE BEZPYŁOWE

Multi-Finish to gładź angielska kładziona na mokro...

Alufelgi 15 z oponami zimowymi

Sprzedam 4 koła z oponami zimowymi 195/65 R 15 w...

Kierowca kat. C+E

Kierowca kat. C+E, uprawnienia na HDS. IR- BUD...