Widowisko zachwyciło parczewską publiczność (galeria)

Ponad 1000 osób zjawiło się w niedzielny wieczór w sali gimnastycznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Parczewie, by wysłuchać i zobaczyć przepiękne widowisko poetycko - muzyczne pt. "Wypłyń na głębię".



Reżyserem tego trwającego prawie dwie i pół godziny widowiska był Józef Obroślak, wicedyrektor Wojewódzkiego Ośrodka Kultury w Lublinie. 

"Wypłyń na głębię" to kompilacja symbolicznych scen przybliżających widzom osobę, dzieło i naukę św. Jana Pawła II.  

Próby do spektaklu trwały około czterech miesięcy. Wystąpiło w nim około 400 artystów z powiatu parczewskiego i zespołu Nadzieja z Kocka.

 

W przedstawieniu wystąpili: 

SP w PASZENKACH. Opiekun: Renata Waszczuk. Uczniowie: Jakub Dawidziuk, Piotr Gierej Dominik Hulewski, Bartosz Mostowiec

ZPO w PODEDWÓRZU. Opiekun: Kolada Iwona. Uczniowie: Kowalczuk Andżelika, Michalska Paulina, Olko Martyna, Rudkowska Julia

ZPS w PRZEWŁOCE. Opiekun: Bogumiła Rola. Uczniowie: Lewandowska Zuzanna, Łukaszek Mateusz, Kot Laura, Krawczyk Zuzanna, Szypulski Igor, Lewandowski Jakub, Bartosiewicz Ewelina, Czarnacki Michał, Domański Maciej, Hasz Nina, Kozak Weronika, Szymczuk Gabriela, Maleszyk Aleksandra, Olszak Martyna, Olszewska Julia, Kaczor Julia

SP w SOSNOWICY. Opiekun: Małgorzata Borowińska. Uczniowie: Wiktoria Grzywaczewska, Laura Jadwiżuk, Lidia Ilczuk, Zuzanna Szkatulska

SP1 w PARCZEWIE. Opiekunowie: Ewa Kaczmarska, Marcin Filipowicz. Uczniowie: Aneta Pawłowska, Grabowska Maja, Włoszek Andżelika, Chodkiewicz Oliwia, Gierlińska Klaudia, Prażewska Maria, Wołowik Kamila, Żelazko Katarzyna, Gryciuk Maria, Krośko Aleksandra Makówka Marcelina, Szostak Zuzanna Szwaj Natalia, Słowik Malwina, Sidor Julia, Świć Julia, Martyniuk Ewa, Ochnik Mikołaj, Szymański Hubert, Naumiuk Aleksandra, Rososzczuk Maja, Brożek Paweł, Anna Kowalczuk, Kinga Kozak

SCHOLA PARAFIALNA BAZYLIKI MNIEJSZEJ W PARCZEWIE. Opiekun - Korpysz Marcin: Skład: Grabowska Maja, Włoszek Andżelika, Krzewska Natalia, Chodkiewicz Oliwia, Krzewska Anna, Gryciuk Maria, Krośko Aleksandra, Makówka Marcelina, Szwaj Natalia, Ściuba Zuzanna, Zegan Zuzanna, Żelazko Katarzyna

SP2 w PARCZEWIE: ZESPÓŁ WOKALNY "TRÓJA NA SZYNACHInstruktor zespołu: Joanna Czarnacka.  Uczniowie: Sandra Zając, Dominika Kosior, Julia Harasimowicz, Maria Hawryluk, Malwina Matwiej, Patrycja Protaś, Barbara Niziołek, Aleksandra Cupryn, Weronika Dąbrowska, Anna Hordejuk, Aurelia Melko, Zuzanna Golecka, Natalia Chłap, Julia Milanowicz, Oliwia Mysiak, Julia Parulska, Oliwia Sidor, Aleksandra Świć, Aleksandra Adamczyk, Wiktoria Bloch, Wiktoria Kunaszyk, Nikola Piwnicka, Alicja Chilimoniuk, Amelia Dzadz, Emilia Izdebska, Julia Karpińska, Wiktoria Kozak, Marcelina Maor

 - SP3 w PARCZEWIE: CHÓR "GAUDIUM"Dyrygenci: Ewa Borsa, Katarzyna Kowalczuk. Uczniowie: Dominika Biernacka, Anna Czarnacka, Magdalena Dąbrowska, Katarzyna Gołoś, Amelia Szczepańska, Julia Tylicka, Joanna Walczyna, Zuzanna Zegan, Daniela Brzozowska, Adrianna Golec, Martyna Gomółka, Weronika Kopińska, Wiktoria Leszcz, Maja Romańczuk, Ewelina Trubalska, Damian Abramczuk, Jakub Haponiuk, Daniel Polanowski

SP3 w PARCZEWIE: CHÓR "GAUDIUM JUNIOR"Dyrygenci: Ewa Borsa, Katarzyna Kowalczuk, Jan Bartnicki. Uczniowie: Julia Furman, Alicja Jedlińska, Nikola Kalinowska, Aleksandra Kułak, Tymoteusz Nowak, Lena Pielas, Amelia Sternik, Maja Saba, Ewelina Lewczuk, Alicja Greś, Weronika Kotlińska, Diana Piwoni, Gabriela Tylicka, Emilia Gołacka, Zofia Janczewska, Laura Junak, Anna Krzewska, Lena Muszyńska, Julita Pawelec, Joanna Świć

SP3 w PARCZEWIE. Opiekunowie: Ewa Borsa, Katarzyna Kowalczuk. Uczniowie: Magdalena Kwiatkowska, Patryk Sysiak, Filip Brzozowski, Kacper Golecki, Jakub Rozwadowski, Marcel Sekuła, Krystian Tylicki, Aleks Biernacki, Aleksander Błaszczyk, Aleksander Chilczuk, Jakub Dąbrowski, Patryk Ignatowicz, Kamil Koter, Patryk Marciniak, Michał Szymański, Jakub Turowski

I LO w PARCZEWIE. Opiekunowie: Anetta Weremczuk, ks. Łukasz Kałaska. Uczniowie:APOSTOŁOWIE - Paweł Sokół, Maciej Sokół, Daniel Siepsiak, Filip Radowiecki, Marcin Koperczuk, Konrad Sawiuk, Bartłomiej Olek, Łukasz Czarnacki, Kamil Wiśniewski, Szymon Matejczuk, Paweł Wawryszczuk, Mikołaj Nowak. WIESZCZOWIE - Dawid Milanowicz Maciej Kopiński. SŁOWIANKA - Martyna Specjał. PARA ZAKOCHANYCH - Alicja Bryguła, Szymon Roman. PIOSENKA "TAK MNIE SKRUSZ" Joanna Kamola. TANIEC DO PIOSENKI " URATOWANI" - Aleksandra Mierz, Julia Kot, Kamila Mazurek, Natalia Dzadz, Weronika Kościańczuk, Aleksandra Jędrzejewska, Nina Bójko, Julia Łukasik, Weronika Chomicz, Karolina Kozak, Beata Kondrasiuk, Anna Muzyka, Katarzyna Junak, Laura Pietrzykowska, Klaudia Gaj, Julia Kwiatek, Dominika Gozdur, Aleksandra Czarnacka

ZSP w PARCZEWIE. Opiekunowie: Beata Dybała, Sylwia Budzyńska, ks. Dariusz Żmuda. Uczniowie:Patryk Końko - WIESZCZ, Albert Chomiuk - PAPIEŻ, Arkadiusz Chwedczuk - SOLISTA. ZESŁAŃCY:Konrad Gęborys, Michał Koschmider, Patryk Capik, Szymon Jastrzębski, Łukasz Schabowicz, Jacek Romańczuk, Dawid Marszał, Kacper Kołpak, Sebastian Romańczuk, Norbert Musiejuk, Michał Żukowski, Sebastian Wajs, Daniel Czarnacki, Konrad Ognik, Błażej Michaluk, Bartłomiej Kopiński .Łukasz Sójka, Norbert Kowalski, Kacper Gołacki, Krystian Korolczuk, Gabriel Lisiecki, Kornel Gomółka, Jakub Niewiadowski, Konrad Domański, Arkadiusz Chwedczuk

GRUPA TAŃCA NOWOCZESNEGO PDK w PARCZEWIE - RAHTI CREW. Instruktor: Katarzyna Kuwalek. Skład: Ciok Aleksandra, Filipek Dorota, Filipek Justyna, Gierlińska Klaudia, Izdebska Hanna, Izdebska Julita, Kuflowska Katarzyna, Mierz Aleksandra, Przekora Oliwia, Świrska Marika, Iwanicka Patrycja. BIAŁA POSTAĆ - Aleksandra Mierz

SOLIŚCI CHÓRU "BEATI CANTORES" PARAFII w MILANOWIE: Monika Frączkiewicz, Mariola Gidlewska, Paweł Dariusz Klej

ZESPÓŁ ŚPIEWACZY "ECHO DĘBOWEJ" Z DĘBOWEJ KŁODYKierownik: Ewa Ciopcińska, Instruktor muzyczny: Wiesław Korniluk.  Skład: Jadwiga Burdal, Anna Frontczak, Janina Hapon, Czesława Lasecka, Jadwiga Lipska, Anna Oleksiuk, Marianna Pamrowska, Władysława Pamulska, Anna Staśkiewicz, Wojciech Sutryk, Marianna Walter

 - ZESPÓŁ ŚPIEWACZY "CHMIEL" Z CHMIELOWA, GM. DĘBOWA KŁODAKierownik: Ewa Chmielewska-Lotek. Instruktor muzyczny: Wiesław Korniluk. Skład: Stanisława Chwalczuk, Barbara Iwańczuk, Jan Iwańczuk, Marianna Jarmuł, Władysław Jarmuł, Zenobia Juszczyk, Stanisław Juszczyk, Teresa Kaliszyk, Krystyna Krajewska, Agnieszka Sikora, Danuta Terlecka, Henryka Tureniec

 - ZESPÓŁ ŚPIEWACZY "JABŁONECZKA" Z JABŁONIA. Kierownik: Justyna Kowalska-Babicz. Skład:  Marzena Zieńczuk, Julia Anaszewska, Emilia Chilimoniuk, Celina Dąbrowska, Weronika Derlukiewicz, Ewa Dzyr, Martyna Głaz, Julia Guzy, Marcelina Jaworska, Agata Malczewska, Gabriela Piątkowska, Maria Sidorczuk, Wiktoria Sikora, Magdalena Trubaj, Weronika Wasilewska

 - ZESPÓŁ LUDOWY "KALINA" Z JABŁONIA. Kierownik: Leokadia Kusiuk, Oprawa muzyczna: Tadeusz Kędracki.  Skład:  Agnieszka Adrian, Józefa Januszko, Maria Januszko, Tadeusz Januszko, Anna Łobejko, Adam Łobejko, Kazimierz Łobejko, Alicja Mazurek, Krystyna Pawłowska, Helena Potapczuk, Jan Potapczuk, Alicja Żygadło

 - ZESPÓŁ LUDOWY "JARZĘBINA" Z PASZENEK, GM. JABŁOŃ. Kierownik: Władysława Aleksandrowicz. Skład: Sławomir Aleksandrowicz Elżbieta Gierej, Natalia Krzywda, Kazimierz Krzywda, Kazimierz Mackiewicz, Barbara Matczuk, Barbara Radczuk, Zofia Trubaj

KAPELA RODZINNA KALISZYKÓW Z HOLENDERNII, GM. JABŁOŃKierownik: Dorota Kaliszyk.  Skład: Sylwia Kaliszyk, Wiktoria Kaliszyk, Marian Kliszczewski

 - KAPELA LUDOWA "CZEREMCHA" Z MILANOWAKierownik: Małgorzata Osipiak. Skład: Zenobia Bilkiewicz, Daniel Danielkiewicz, Helena Gładysz, Maria Kępa, Anna Łotys, Elżbieta Mazurek, Ewa Mazurek, Danuta Mitura, Michał Mitura, Ewa Protaś, Piotr Struczyk

 - ZESPÓŁ "PARCZEWIACY" POLSKIEGO ZWIĄZKU EMERYTÓW, RENCISTÓW I INWALIDÓW W PARCZEWIE. Kierownik: Krystyna Greń, Akompaniator: Zbysław Matczuk.  Skład: Adolf Iwaszko, Aleksander Juszczuk, Jan Kwiatek, Marianna Łukaszczuk, Marianna Podgórska, Krystyna Protaś-Szpilewicz, Marianna Szczygielska, Bożena Więch

 - ZESPÓŁ ŚPIEWACZY KLUBU SENIORA "ZŁOTA JESIEŃ" Z PARCZEWA: Kierownik: Zofia Bożyk.  Skład: Janina Bloch, Teresa Gdela, Józefa Jakubiuk Teresa Klukowska, Krystyna Kuźnik, Krystyna Makaruk, Władysław Makaruk

 - ZESPÓŁ LUDOWY "RUMENOK" Z HOŁOWNA, GM. PODEDWÓRZE. Kierownik: Monika Mazurek.  Skład: Halina Bliźniuk, Marianna Burzec, Jan Ciemniewski, Janina Dejneka, Eugeniusz Dejneka, Anita Jakubiuk, Jadwiga Kozioł, Bartłomiej Wyżykowski

 - ZESPÓŁ LUDOWY "JEDNOLATKI" Z MIŁKÓW KOLONIA, GM. SIEMIEŃ.  Kierownik i akompaniator: Andrzej Wojtal.  Skład: Mariola Chordejuk, Bożena Janowska, Marian Janowski, Jan Kwiatek, Marianna Stadejkowska, Anna Szczepaniuk, Marianna Szczygielska, Jadwiga Woźniak Jerzy Woźniak

 - ZESPÓL LUDOWY "ALEBABKI" Z GRÓDKA SZLACHECKIEGO, GM. SIEMIEŃ. Kierownik i akompaniator: Andrzej Wojtal. Skład: Barbara Byk, Teresa Chudek, Małgorzata Gadzała, Bożena Karpik, Anna Kubik, Maria Łukaszek, Wada Prokopowicz, Maria Sokołowska

 - ZESPÓŁ LUDOWY "SOSNA" Z SOSNOWICYKierownik: Agnieszka Stańczuk Akompaniator: Artur Bójko.  Skład: Teresa Ciesielska, Jadwiga Ciesielska, Dariusz Ciesielski, Bożena Jarosz, Halina Kawałek, Krystyna Kępa, Klara Kłokosińska, Maria Kowalczyk, Jadwiga Radko, Alina Ulińska, Beata Wachulik

 - MŁODZIEŻOWA ORKIESTRA DĘTA URZĘDU MIEJSKIEGO W PARCZEWIE. Dyrygent: Jacek Domański. Skład:  Aleksandra Budzyńska, Paweł Budzyński, Bartosz Bzoma, Kacper Bzoma, Aleksander Cur, Karolina Cur, Dariusz Domański, Marcin Domański, Cezary Grunwald, Julia Grzeszczuk, Aleksandra Kochanowska, Michał Kochanowski Kacper Kopiński, Michał Koszko, Patryk Koszko, Sandra Kościańczuk, Jakub Pastor, Marcelina Smarz, Gabriela Szczepaniuk, Maja Szczepaniuk, Andrzej Topolewski, Tomasz Topolewski, Przemysław Walicki, Bartłomiej Wierzchowski, Bartosz Zdunek, Katarzyna Żelazko

 - RODZINA WIELOPOKOLENIOWA - Jacek Kozak z rodziną i kościołem domowym

 - WSPARCIE ORGANIZACYJNE:

- Powiatowa Biblioteka Publiczna -Centrum Kultury w Parczewie w Parczewie

- Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Staszica w Parczewie

- I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Parczewie

- Zakład Piekarniczy Marta i Roman Lipkowie w Parczewie

- ZPHU AMIKUS Renata Kozioł w Jabłoniu

- Caritas Diecezji Siedleckiej Warsztat Terapii Zajęciowej w Parczewie

- Alma Spółka Jawna J.W i A Sidor w Parczewie

- Zarząd Dróg Powiatowych w Parczewie

- Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Parczewie

- Ochotnicza Straż Pożarna w Parczewie

- Sklep Przemysłowo-Nasienny Brzmilas Leszek w Parczewie

- Zakład Stolarski Daszczuk Wiesław Sowin

KOORDYNATOR: Anna Ignatowicz - Starostwo Powiatowe w Parczewie


Galeria zdjęć:



Ogłoszenia

Pożyczka, kredyt dla każdego!

Kredyt, pożyczka na oświadczenie dla każdego....

Dom z działką w Rudnie Pierwszym -...

Sprzedam dom murowany , dwa pokoje, kuchnia,...

akwarium dla rybek

akwarium 70litrow uzywane z filtrem wewnetrznym,...

kierowca kat B

Zatrudnię kierowcę kat.B , współpraca z firmą FLASH....

Praca na produkcji

Praca na produkcji w Komarówce Podlaskiej. Więcej...

LODÓWKO ZAMRAŻARKA STAN IDEALNY

Sprzedam lodówko-zamrażarkę firmy SAMSUNG ok 175 cm...