Ogłaszają we Wspólnocie, że chcą zostać wójtem

Dębowa Kłoda: Grażyna Lamczyk, Elżbieta Grudzińska-Konczal i Adam Wiśniewski deklarują, że będą ubiegać się o fotel wójta w jesiennych wyborach.Nadal zbieramy i publikujemy deklaracje osób, które mają odwagę powiedzieć już dziś, że zdecydowały się na start w wyborach samorządowych. Kalendarz wyborczy i intensyfikujące się działania organizacyjne, jak zbieranie kandydatów na listy wyborcze, oraz działania propagandowe, jak wizyty znanych parlamentarzystów prowadzą nas do przekonania, że jeśli ktoś mówi, iż nie podjął jeszcze decyzji, to albo jest nieszczery, albo żadne liczące się środowisko nie bierze go poważnie.

Grażyna Lamczyk była pierwsza

Grażyna Lamczyk już kilka tygodni temu powiedziała nam, że zamierza stanąć do wyborów i chce ponownie zostać wójtem gminy Dębowa Kłoda. 

Druga osobą, która za naszym pośrednictwem zdecydowała się powiedzieć o swoich planach wyborczych jest Adam Wiśniewski, obecnie radny miejski. 

Swój start w wyborach zadeklarowała też Elżbieta Grudzińska-Konczal. Henryk Czech, który był wójtem przez prawie cztery kolejne kadencje, powiedział nam, że w najbliższych nie będzie się ubiegał o ten fotel. 

(...)

Więcej w elektronicznym (CZYTAJ TUTAJ) i papierowym wydaniu Wspólnoty (dostępnym w punktach sprzedaży).Ogłoszenia

Pożyczki dla zadłużonych, z...

Witam serdecznie, jeśli poszukujesz najlepszych...

audi 100 c4

audi 100 c4 2.5tdi 1991

Kupię betoniarkę sprawna

Kupię betoniarkę sprawna w rozsądnej cenie....

Magazynier

Magazynier Miejsce pracy: Parczew Opis...

Operator wielomaszynowy - praca dla...

Operator wielomaszynowy Miejsce pracy: Parczew Opis...

sprzdam ciągnik jd 30-40

sprzedam JD 3040 z turem+pługi obrotowe 4 skibowe...