Marcel Drożdżyk (drugi od lewej) z dyplomem i pucharem za zdobycie 1-go miejsca w Young Talent Cup w Warszawie.

Marcel Drożdżyk potwierdził, że jest mistrzem

Marcel Drożdżyk, uczeń Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Parczewie, zajął pierwsze miejsce w kategorii męskiej podczas Hair Forum Poland.Profesjonaliści i pasjonaci fryzjerstwa spędzili weekend pełen wrażeń na piątej edycji Hair Forum Poland 2018 w Warszawie, która odbyła się 20 i 21 października. Oprócz przeglądu firm i produktów fryzjerskich uczestnicy spotkali specjalistów z branży oraz wzięli udziału w pokazach, Hair Forum zorganizowało Young Talent Cup, czyli Ogólnopolski Konkurs dla Uczniów Szkół Fryzjerskich. 

W kategorii męskiej, pierwsze miejsce na podium wywalczył Marcel Drożdżyk z Parczewa. 

To nie pierwszy sukces Marcela. Już we wrześniu dał się poznać czytelnikom Wspólnoty, jako laureat i zdobywca 7 miejsca we Fryzjerskich Mistrzostwach Świata Hair World w Paryżu w kategorii Fryzura Kreatywna. Marcel to utalentowany, ambitny, a przy tym bardzo pracowity młody człowiek. Nie dziwi więc, że ciągle jest na fali wznoszącej.

- To zaszczyt być w takim miejscu. A teraz, nie pozostało mi nic innego, jak tylko czekać na najbliższe Mistrzostwa Świata, które odbędą się już za rok. To będzie bardzo pracowity rok – powiedział Wspólnocie Marcel Drożdżyk po zdobyciu 7 miejsca na Hair World w Paryżu.