Bateria Fest Parczew 2018.

Bateria Fest Parczew 2018

W Parczewie na Lubelszczyźnie, z inicjatywy zespołów Porozumienie i Livetsord, powstał nowy festiwal sztuki - Bateria RockPorozumienie Fest.Impreza zagra już w dniach 7-8 września (piątek-sobota) 2018 roku w Parczewie.

Wydarzenie inspirowane jest poznańskim Lux Fest oraz wielowymiarowym festiwalem SLOT Art Fest, od wielu lat organizowanym w Lubiążu k/Wrocławia. Fest oparty o artystów miejscowych, wspartych przez legendy i gwiazdy sceny ogólnopolskiej.

Na scenach m. in.: LUXTORPEDA, PIĘĆ DWA, ZENEK (Kabanos), OX, POROZUMIENIE, LIVETSORD, poetycka ALEGORIA, czy akustyczny solo act JEMELO. Koncerty poprowadzi legenda polskiego kabaretu, a prywatnie szaleńczo zakochany w gitarach i muzyce blues - rock'owej ANDRZEJ TOMANEK (Kabaret OT.TO).

Oparty o muzykę rock'ową, festiwal ma swoje przestrzenie rozrzucone po całym mieście. Dwie sceny - tzw. "duża" na stadionie, gdzie usłyszycie masę mocnej, dobrej muzyki, oraz "poetycka", usytuowana w parku, w centrum miasta, z klimatem spokojnym, miejscem, gdzie w trakcie koncertów będzie można usiąść, wypić dobrą herbatę i nieco podumać, a nawet pomarzyć. Poza muzyką Bateria Fest to: wystawy malarstwa i fotografii, prezentacje wydawnicze poezji i prozy, warsztaty z relacji międzyludzkich dla rodziców, i muzyczne dzieci i młodych (perkusja, bas), miejsce spotkania, spokojnej rozmowy, zgody i pojednania, które inicjatorzy nazwali "Namiotem Porozumienia". Masa dobrych miejsc, spotkań, wydarzeń kulturalnych, spiętych świetną muzyką, jako zapalnik, dzięki któremu nieduże miasto na Lubelszczyźnie może wrócić na mapę koncertową Polski wiecej, niż raz w roku - to podstawowy cel organizatorów.

Bilety w przedsprzedaży w cenie 39 zł dostępne na stronie www.showmix.pl.

Do zobaczenia na Bateria RockPorozumienie Fest w PARCZEWIE 7-8 września 2018 r. https://www.facebook.com/BateriaFest.

Bateria Fest Parczew 2018

Bateria Fest Parczew 2018.