Policja. Fotograf: KMP w Białej Podlaskiej

Tragiczny finał poszukiwań zaginionego

Policja odnalazła ciało Przemysława W., który zaginął w połowie listopada. Jak wynika ze wstępnych ustaleń mężczyzna popełnił samobójstwo w lesie niedaleko Zakładów Azotowych.Ciało mężczyzny zostało odnalezione przez przypadkową osobę w niedzielę, 3 grudnia w kompleksie leśnym w Puławach, około 1 km od Zakładów Azotowych i nowo budowanej drogi.


- Z udziałem prokuratura i biegłego z zakresu medycyny sądowej na miejscu przeprowadzone zostały oględziny zwłok. Wskazują one na zamach samobójczy. Wykonane czynności wstępnie wykluczyły działanie osób trzecich - informuje mł. asp. Ew Rejn-Kozak z Komendy Powiatowej Policji w Puławach.


Na miejscu nie znaleziono żadnych przedmiotów, w tym listu pożegnalnego. Ciało mężczyzny zostało okazane rodzinie, która potwierdziła tożsamość zmarłego, następnie zostało przetransportowane do Lublina celem wykonania sekcji zwłok.
39-latek był mieszkańcem Ryk. Bezpośrednio przed zaginięciem przebywał w puławskim szpitalu. Ostatni raz był widziany 17 listopada. Ok. 07:00 wyszedł ze Szpitala Miejskiego w Puławach nie informując o tym nikogo z personelu. Dziesięć minut później widziano go w okolicy ronda przy ul. Wróblewskiego w Puławach, gdy próbował zatrzymywać przejeżdżające samochody. Nie powrócił do domu i wszczęto poszukiwania.Ogłoszenia

oferta kredytowa między poważną osobą

oferta kredytowa między poważną osobą Witam Pan /...

SZUKASZ KREDYTU? POMOŻEMY SZYBKO I...

Pomożemy Ci w uzyskaniu kredytu ,pożyczki ,nawet...

Zatrudnię Pracowników Fizycznych,...

Do naszego Zakładu Uboju Mięsa w Końskowoli...

ZAPRASZAMY NA LICYTACJE DOSTAWA GRATIS

Zapraszamy na licytacje. Darmowa Rejestracja

Donice / osłonki gabionowe (do...

Gabionowe osłonki donic dają możliwość wypełnienia...

System modułowy, set NEO 84-259

To trzy modułowa stabilna kostrukcja na platformie z...