Policja.

Podziękowania skierowane do dzielnicowego puławskiej komendy

„Odzyskałam poczucie bezpieczeństwa dla siebie i dziecka, jakąś wiarę w porządek rzeczy..." – takie słowa znalazły się w podziękowaniu skierowane do dzielnicowego puławskiej komendy – mł. asp. Michała Bieleckiego za to, że „poświecił czas, nie oceniał, wysłuchał, okazał empatię, zrozumienie i wiarę..." kobiecie i jej dziecku, w trudnej sytuacji życiowej.W ubiegłym roku do dzielnicowego puławskiej komendy – mł. asp. Michała Bieleckiego, zgłosiła się mieszkanka Puław, która miała szereg problemów rodzinnych i mimo upływu czasu nie mogła ich rozwiązać i odzyskać spokoju.

Dzielnicowy poświęcił kobiecie czas, wysłuchał jej, wskazał możliwości jakie ma przed sobą oraz nawiązał kontakt z członkiem jej rodziny, po to aby pomóc im się porozumieć. Starania dzielnicowego przyniosły wymierny efekt. W rodzinie udało się dojść do porozumienia, kobieta i jej syn odzyskali spokój oraz poczucie bezpieczeństwa.

W ubiegłym tygodniu, na ręce Komendanta Powiatowego Policji w Puławach wpłynęło podziękowanie za pomoc, której dzielnicowy Michał Bielecki udzielił autorce listu. Jego nadawczyni, w pięknych słowach podsumowała pracę naszego policjanta, który od 10 lat służy puławskiemu społeczeństwu, z czego prawie trzy lata jako dzielnicowy.

Poza słowem „DZIĘKUJĘ”, autorka listu opisała działania naszego funkcjonariusza, które dla niej stały się „ludzkim gestem, który dokonał w jej życiu cudów”. Ona i jej syn "odzyskali radość, poczucie bezpieczeństwa i spokój”.

Treść listu:

Podziękowania skierowane do dzielnicowego puławskiej komendy

Podziękowania skierowane do dzielnicowego puławskiej komendy.Ogłoszenia

Opiekunka dla Pana Teodora w...

Do opieki jest Pan Teodor, który ma 95 lat. Kika...

Opiekunka do Pani Luise, Bielefeld

Agencja Pracy i Doradztwa Zawodowego Interkadra...

Opiekun/ka osób starszych w Niemczech

Chcesz zarabiać od 1300-1700 Euro miesięcznie?...

KUPIE SZABLE,BAGNETY,KORDZIKI,NOŻE...

Polskie i Zagraniczne przedwojenne z czasów wojny...

KUPIE ODZNAKI,ODZNACZENIA,MEDALE...

Polskie i Zagraniczne przedwojenne z czasów wojny...

Sprzedam Pszenicę Ozima i Jęczmień Jary

sprzedam Pszenicę w większych ilościach , ładna .