Policja. Fotograf: KMP w Białej Podlaskiej

Podziękowania skierowane do dzielnicowego puławskiej komendy

„Odzyskałam poczucie bezpieczeństwa dla siebie i dziecka, jakąś wiarę w porządek rzeczy..." – takie słowa znalazły się w podziękowaniu skierowane do dzielnicowego puławskiej komendy – mł. asp. Michała Bieleckiego za to, że „poświecił czas, nie oceniał, wysłuchał, okazał empatię, zrozumienie i wiarę..." kobiecie i jej dziecku, w trudnej sytuacji życiowej.W ubiegłym roku do dzielnicowego puławskiej komendy – mł. asp. Michała Bieleckiego, zgłosiła się mieszkanka Puław, która miała szereg problemów rodzinnych i mimo upływu czasu nie mogła ich rozwiązać i odzyskać spokoju.

Dzielnicowy poświęcił kobiecie czas, wysłuchał jej, wskazał możliwości jakie ma przed sobą oraz nawiązał kontakt z członkiem jej rodziny, po to aby pomóc im się porozumieć. Starania dzielnicowego przyniosły wymierny efekt. W rodzinie udało się dojść do porozumienia, kobieta i jej syn odzyskali spokój oraz poczucie bezpieczeństwa.

W ubiegłym tygodniu, na ręce Komendanta Powiatowego Policji w Puławach wpłynęło podziękowanie za pomoc, której dzielnicowy Michał Bielecki udzielił autorce listu. Jego nadawczyni, w pięknych słowach podsumowała pracę naszego policjanta, który od 10 lat służy puławskiemu społeczeństwu, z czego prawie trzy lata jako dzielnicowy.

Poza słowem „DZIĘKUJĘ”, autorka listu opisała działania naszego funkcjonariusza, które dla niej stały się „ludzkim gestem, który dokonał w jej życiu cudów”. Ona i jej syn "odzyskali radość, poczucie bezpieczeństwa i spokój”.

Treść listu:

Podziękowania skierowane do dzielnicowego puławskiej komendy

Podziękowania skierowane do dzielnicowego puławskiej komendy.Ogłoszenia

Pracownicy z Ukrainy od zaraz!

Brakuje Ci chętnych do pracy? Pomożemy Ci w...

Opel Zafira 7 osób

Opel Zafira 2.0 diesel, 2001r, srebrny, alufelgi,...

Praca - ( PROSTE ZADANIA ) - 1800 w...

Poszukujemy osoby chętne do podjęcia współpracy w...

Mieszanka zbożowa

Sprzedam mieszankę zbożową

Donice gabionowe (wypełnienie kamieniem)

Gabionowe osłonki donic dają możliwość wypełnienia...

Przyczepki Firmy Brenderup-...

Autoryzowany dystrybutor przyczepek firmy...