Policja.

Podziękowania skierowane do dzielnicowego puławskiej komendy

„Odzyskałam poczucie bezpieczeństwa dla siebie i dziecka, jakąś wiarę w porządek rzeczy..." – takie słowa znalazły się w podziękowaniu skierowane do dzielnicowego puławskiej komendy – mł. asp. Michała Bieleckiego za to, że „poświecił czas, nie oceniał, wysłuchał, okazał empatię, zrozumienie i wiarę..." kobiecie i jej dziecku, w trudnej sytuacji życiowej.W ubiegłym roku do dzielnicowego puławskiej komendy – mł. asp. Michała Bieleckiego, zgłosiła się mieszkanka Puław, która miała szereg problemów rodzinnych i mimo upływu czasu nie mogła ich rozwiązać i odzyskać spokoju.

Dzielnicowy poświęcił kobiecie czas, wysłuchał jej, wskazał możliwości jakie ma przed sobą oraz nawiązał kontakt z członkiem jej rodziny, po to aby pomóc im się porozumieć. Starania dzielnicowego przyniosły wymierny efekt. W rodzinie udało się dojść do porozumienia, kobieta i jej syn odzyskali spokój oraz poczucie bezpieczeństwa.

W ubiegłym tygodniu, na ręce Komendanta Powiatowego Policji w Puławach wpłynęło podziękowanie za pomoc, której dzielnicowy Michał Bielecki udzielił autorce listu. Jego nadawczyni, w pięknych słowach podsumowała pracę naszego policjanta, który od 10 lat służy puławskiemu społeczeństwu, z czego prawie trzy lata jako dzielnicowy.

Poza słowem „DZIĘKUJĘ”, autorka listu opisała działania naszego funkcjonariusza, które dla niej stały się „ludzkim gestem, który dokonał w jej życiu cudów”. Ona i jej syn "odzyskali radość, poczucie bezpieczeństwa i spokój”.

Treść listu:

Podziękowania skierowane do dzielnicowego puławskiej komendy

Podziękowania skierowane do dzielnicowego puławskiej komendy.Ogłoszenia

kierowca C+E

Zatrudnimy Kierowców C+E na kraj i międzynarodówkę....

Apartament 2 pokoje 58m/kw LUX, z...

Do sprzedaży apartament 2 pokojowy 58m/kw z...

skup zboża, kukrydzy, łubinu, grochu

Kupie zboża paszowe i konsumpcyjne, pszenicę,...

Pożyczki Pod Nieruchomości i Grunty...

Warunki pożyczki - na okres roku, z możliwością...

Oddam psa

Szczeniak 2 miesiące, samodzielny, może być razem z...

śpiewający akordeonista

Śpiewający akordeonista na wesele, poprawiny ,...