Pijany wjechał w drzewo. Fotograf: KPP w Puławach

Pijany wjechał w drzewo

25-letni kierowca stracił panowanie nad pojazdem, wpadł w poślizg i uderzył w przydrożne drzewo. Konieczna była interwencja strażaków, którzy musieli rozciąć auto żeby wydostać kierowcę. Badanie wykazało, że miał 1,4 promila alkoholu w organizmie, nie miał natomiast uprawnień do kierowania. W sobotnie południe w Kurowie doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego. Na oczach świadków, kierujący pojazdem marki Mitsubishi, na łuku drogi stracił panowanie nad samochodem, wpadł w poślizg i lewą stroną pojazdu uderzył w przydrożne drzewo. Konieczne było wezwanie straży pożarnej, żeby wydostać zakleszczonego kierowcę z pojazdu.

Funkcjonariusze, którzy przyjechali na miejsce ustalili, że kierowca oprócz tego, że nie ma żadnych dokumentów na pojazd, to nie posiada uprawnień do kierowania. Badanie wykazało, że był nietrzeźwy – miał 1,4 promila alkoholu w organizmie. Został przewieziony do szpitala, gdzie z uwagi na odniesione obrażenia pozostał na obserwacji.

Teraz odpowie za spowodowanie kolizji oraz jazdę w stanie nietrzeźwości. Zgodnie z kodeksem karnym za jazdę samochodem w stanie nietrzeźwości grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Pijany wjechał w drzewo

Pijany wjechał w drzewo. Fotograf: KPP w Puławach

Pijany wjechał w drzewo

Pijany wjechał w drzewo. Fotograf: KPP w PuławachOgłoszenia

Kredyt na 500+

Kredyt na świadczenia z MOPSu i GOPSu oraz 500+...

sprzedam sad

SPRZEDAM sad o pow. 0,68 ha, (wiśnia 0,38 ha i 5...

Koncert bluesowy Jonn del Toro...

Muzycznym gościem tegorocznej edycji Puławskiego...

Centrum kruszyw ogrodowych, drogowych...

Ozdobne kamienie ogrodowe -grys, żwir, otoczaki,...

Skup zboża paszowego i konsumpcyjnego...

Skup zboża paszowego i konsumpcyjnego pszenicy...

Przedstawiciel sklepu mobilnego

Firma „abc na kołach” sieć mobilnych sklepów...

{**}