Policja.

Szarpał ochroniarzy, bo nie chciał oddać skradzionego alkoholu

Za kradzież rozbójniczą odpowie 25-latek z Puław, który najpierw ukradł w jednym z dyskontów dwie butelki wódki, a następnie szarpał i odpychał ochroniarzy próbujących go zatrzymać.W sobotnie południe policjanci z Puław otrzymali zgłoszenie o kradzieży w jednym z dyskontów na terenie miasta. Z relacji zgłaszającego wynikało, że mężczyzna podejrzewany o dokonanie kradzieży dwóch butelek wódki o wartości 80 zł jest agresywny, szarpie się z pracownikami ochrony i próbuje uciec.

Policjanci, którzy zostali skierowani na miejsce i zatrzymali agresora ustalili, że mężczyzna nie tylko szarpał i odpychał pracowników ochrony, ale również usiłował ich uderzyć skradzioną butelką wódki. Okazał się nim 25-latek z Puław. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu.

25-latek już usłyszał zarzut kradzieży rozbójniczej. Jak się okazało, mężczyzna ma na sumieniu przestępstwa przeciwko mieniu i będzie odpowiadał w warunkach recydywy. Dzisiaj prokurator zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci dozoru Policji. Grozi mu do 15 lat pozbawienia wolności.Ogłoszenia

Opiekunka Osoby Starszej

Zarobki od 1100 do 1700 euro NETTO Dodatkowe Premie...

Peugeot 308 hb 5d 1,6 HDI 90Km 2008r.

Sprzedam Peugeot 308 1.6 hdi. Auto sprowadzone z...

Volkswagen Polo

Oferta od Osoby prywatnej Marka Volkswagen Model...

Skup zboża paszowego i konsumpcyjnego

Skup zboża paszowego i konsumpcyjnego pszenicy...

Elektrownie słoneczne

Instalację fotowoltaiczna o mocy 3,24 kW z montażem...

skup zboża, kukrydzy, łubinu, grochu

Kupie zboża paszowe i konsumpcyjne, pszenicę,...