Policja.

Szarpał ochroniarzy, bo nie chciał oddać skradzionego alkoholu

Za kradzież rozbójniczą odpowie 25-latek z Puław, który najpierw ukradł w jednym z dyskontów dwie butelki wódki, a następnie szarpał i odpychał ochroniarzy próbujących go zatrzymać.W sobotnie południe policjanci z Puław otrzymali zgłoszenie o kradzieży w jednym z dyskontów na terenie miasta. Z relacji zgłaszającego wynikało, że mężczyzna podejrzewany o dokonanie kradzieży dwóch butelek wódki o wartości 80 zł jest agresywny, szarpie się z pracownikami ochrony i próbuje uciec.

Policjanci, którzy zostali skierowani na miejsce i zatrzymali agresora ustalili, że mężczyzna nie tylko szarpał i odpychał pracowników ochrony, ale również usiłował ich uderzyć skradzioną butelką wódki. Okazał się nim 25-latek z Puław. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu.

25-latek już usłyszał zarzut kradzieży rozbójniczej. Jak się okazało, mężczyzna ma na sumieniu przestępstwa przeciwko mieniu i będzie odpowiadał w warunkach recydywy. Dzisiaj prokurator zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci dozoru Policji. Grozi mu do 15 lat pozbawienia wolności.Ogłoszenia

Zainwestuj w Akcje Pracownicze Spółek

Zainwestuj w Akcje Pracownicze Spółek GPW ,...

Sprzedam Państwowe Wierzytelności...

Sprzedam Państwowe Wierzytelności (prawa do akcji...

Prawa do Akcji Polskiej Grupy...

Prawa do Akcji Polskiej Grupy Górniczej (PGG)...

Zainwestuj w akcje prywatyzowanych...

Zainwestuj w akcje prywatyzowanych spółek Skarbu...

Posiadam Akcje spółek Skarbu Państwa

Posiadam Akcje spółek Skarbu Państwa Huta Pokój ,...

Inwestycja w akcje pracownicze...

Inwestycja w akcje pracownicze polskiej grupy...