Policja. Fotograf: KMP w Białej Podlaskiej

Szarpał ochroniarzy, bo nie chciał oddać skradzionego alkoholu

Za kradzież rozbójniczą odpowie 25-latek z Puław, który najpierw ukradł w jednym z dyskontów dwie butelki wódki, a następnie szarpał i odpychał ochroniarzy próbujących go zatrzymać.W sobotnie południe policjanci z Puław otrzymali zgłoszenie o kradzieży w jednym z dyskontów na terenie miasta. Z relacji zgłaszającego wynikało, że mężczyzna podejrzewany o dokonanie kradzieży dwóch butelek wódki o wartości 80 zł jest agresywny, szarpie się z pracownikami ochrony i próbuje uciec.

Policjanci, którzy zostali skierowani na miejsce i zatrzymali agresora ustalili, że mężczyzna nie tylko szarpał i odpychał pracowników ochrony, ale również usiłował ich uderzyć skradzioną butelką wódki. Okazał się nim 25-latek z Puław. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu.

25-latek już usłyszał zarzut kradzieży rozbójniczej. Jak się okazało, mężczyzna ma na sumieniu przestępstwa przeciwko mieniu i będzie odpowiadał w warunkach recydywy. Dzisiaj prokurator zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci dozoru Policji. Grozi mu do 15 lat pozbawienia wolności.Ogłoszenia

Dodatkowy zarobek dla każdego 2018

Mam do zaoferowania zarobek bez wychodzenia z domu....

Śruta sojowa 46% HI-PRO

Ze względu na wysoką wartość biologiczną białka...

Romet RXL 4t

Sprzedam mało używany skuter przebieg 1350km.2014r

Architektura i konstrukcja

Biuro projektowe DOM-JAR oferuje projekty w branży...

Kredyty, pożyczki-najlepsze warunki

Jesteśmy specjalistami z dużym doświadczeniem w...

Podnosnik...

Witam oferuje m in - wynajem podnośnika koszowego...